Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Dobrý den. Dne 2.2.2013 jsem v Praze byla na kurzu Aroma masáž. Opět musím poděkovat EduSpa za velmi vysokou úroveň kurzu a možnost kurz absolvovat. Dále bych ráda poděkovala Renatce za její nevyčerpatelnou energii, s kterou kurz pořádá, velmi obsáhlé znalosti v tomto oboru a maximální péče o studenty včetně nekonečné trpělivosti. Již se těším na další termíny kurzů EduSpa a jejich rozšíření do budoucna, vřele všem EduSpa a její kurzy doporučuji!

S pozdravem Petra

 

Před pár dny jsem absolvovala kurz aroma masáží u Renaty a musím říct, že předčil všechna má očekávání. Všichni, kteří se o tento typ terapie/masáže zajímají, ať už laikové nebo profesionálové, se určitě přiučí mnoho nových a zajímavých věcí. Aroma terapie mě doslova uchvátila a to díky naprosté profesionalitě Renatky. Moc děkuji za skvěle strávenou sobotu a mnoho užitečných poznatků.

Petra

 

Krásný den, absolvovala jsem krásný kurz aromamasáží u Renatky a těším se na další voňavé kurzy.

Nora B.

 

Ahoj všem známým i neznámým. Je to teprve pár dní, co jsem ukončila kurz Aromamasáží. Tady jsem se setkala s úžasným člověkem - lektorem Renatou. Tato osůbka vnesla do mého života mnoho poznání z oblasti vůní při masážích. Když jsem se hlásila na Aromamasáž, věděla jsem již tehdy, že mě čeká něco úžasného, ale že to bude až tak obohacující jsem netušila. Milá Renďo, chci ti moc poděkovat, že jsi mi předala pár svých zkušeností. Píši pár, protože kdybych napsala většinu, či všechny, musela bych lhát. Aromaterapie - Aromamasáže jsou totiž tak obsáhlá skupina, že budu velice ráda, když mi zase někdy budeš moci předat něco málo ze svých znalostí - zkušeností. Na naše shledání už se moc těším a už teď vím, že nebude poslední. Přeji ti, ať na tvé kurzy chodí čím dál tím více takto zapálených lidiček, kteří vědí, co Aromamasáž životu přináší. A pokud to neví, prostřednictvým tvých výkladů se to jistě dozvědí :) Měj se moc hezky a ještě jednou děkuji.

Jana, Jihlava

 

Včera jsem absolvovala kurz Aroma masáže, kterou nás učila Renata, zasvětila nás do tajů vůní a jejich léčivých účinků na tělo i duši. Její přístup k nám byl vysoce profesionální, vytvořila kolem pozitivní energii a moc ráda se s ní setkám na dalších kurzech. Ještě jednou Ti Renato tímto děkuji a přeji všem lektorům od EduSpa hodně štěstí a úspěchů v práci s lidmi.

Mirka z Pardubic

 

Na dnešním kurzu aroma masáže jsem poznala dalšího úžasného človíčka a profesionála, který mi opět potvrdil kvalitu této masérské školy. Renatko, moc děkuji a těším se na další voňavá setkání:-))

Stáňa B.

 

Zdravím všechny v Edu Spa College, a moc děkuji Renatě za úžasné pootevření dveří do voňavého a léčivého světa aromaterapie. Moc ráda navštívím i její další kurzy.

Saša

 

Nedávno jsem se zúčastnila kurzu AROMA MASÁŽ. Chtěla bych moc poděkovat Renatce za její skvělý přístup, úžasnou atmosféru a za její velké znalosti. Renatko, moc ti děkuji, jsi úžasný človíček.

Jana F.

 

Dobrý den, dnes jsem absolvovala kurz aroma masáže a chtěla bych moc poděkovat naší lektorce Renatě Plškové, která nám vše naprosto vyčerpávajícím způsobem vysvětlila a naučila. :)

Děkuji, Šárová Klára

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Masérský kurz - Aroma masáž

Aroma masáž je vysoce relaxační luxusní procedura, která přinese Vašim klientům hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení i možnost řešení jejich obtíží přírodní cestou.

Je to exkluzivní terapie, při které masírující hýčká a provoní každý kousek těla klienta. Ten si tak může vychutnat  požitek z masáže, užít si kombinaci blahodárného dotyku, příjemné vůně a dokonale se fyzicky i psychicky uvolnit.

Aroma masáž je jedna z nejstarších masážních technik na světě, která využívá sílu přírody.

Správně zvolené éterické oleje jsou silné a účinné přírodní prostředky, které působí léčebně při fyzických obtížích, příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce, spouští samoléčebný proces organismu, pomáhají dodat energii a vitalitu. Neocenitelné jsou v prevenci.

     

 

Máte-li rádi masáže i vůně, přidejte aromaterapii a aromamasáž do své nabídky a nabídněte svým klientům tento ojedinělý zážitek a luxusní péči.

 

Masérský kurz Aroma masáž - co se naučíte:

  • kdy je aroma masáž vhodná a kdy není
  • základy aroma diagnostiky
  • kontraindikace a rizikové faktory
  • jak vybrat vhodné nosné oleje
  • jak vybrat vhodné éterické oleje
  • techniku přípravy masážních směsí
  • výběr vhodných masérských hmatů
  • jak zajistit Vašim klientům dokonalý zážitek z masáže

 

Na masérském kurzu Aroma masáž se naučíte, jak můžete spojit relaxační masérské hmaty a blahodárné účinky smyslového vnímání vůně v jeden dokonalý harmonický celek, který Vašemu klientovi přinese nezapomenutelný zážitek.

Rozšíření nabídky Vašich služeb o tuto ojedinělou proceduru obohatí Vaše masérské umění.


Masérský kurz Aroma masáž - produkty:

Na kurzu si budete moci zakoupit vhodné éterické oleje a také speciální masážní oleje používané pro tento druh masáže.

 

Masérský kurz Aroma masáž - lektor:

Renata Plšková

Alternativním technikám se věnuje již od roku 1999. Holistické metody léčení fyzických i psychických potíží studovala v ČR a několik let i v USA. Patří mezi ně kromě aromaterapie i přírodní rostlinná léčba a homeopatie. Zajímá se také o principy tradiční čínské medicíny a o terapii su-jok. Spolupracuje s internetovými médii, kde publikuje odborné a tématické články, zabývá se překladatelskou činností. Má mnoholetou praxi ve vedení odborných seminářů, pravidelně přednáší a právem patří mezi velmi žádané a uznávané lektorky. Její dlouhodobý profesionální zájem o alternativní metody léčby, bohaté teoretické i praktické zkušenosti s aromaterapií a aromamasáží, přátelské chování a zodpovědný přístup, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Aroma masáž - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. Na kurzu máte zdarma k dispozici čaj, kávu.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Aroma masáž - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Aroma masáž si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, prostěradlo na přikrytí masérského lehátka, malý a velký ručník, psací potřeby. Přibalte si také svačinu (čaj, káva jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurace v blízkosti učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem, který Vám umožní provozovat Aroma masáž ve své masérské praxi. Certifikát Vám můžeme vystavit i v anglickém nebo německém jazyce, má mezinárodní platnost.

 

Masérský kurz Aroma masáž - garance Vaší úspěšnosti:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Aroma masáž, si může tento masérský kurz kdykoliv zdarma zopakovat. Má tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své znalosti a ještě více proniknout do techniky této masáže.  

Více informací

 

Masérský kurz Aroma masáž - cena:

1 500 Kč

V ceně kurzu jsou také odborná skripta, masážní prostředky a éterické oleje pro výuku

 


Masérský kurz - Aroma masáž - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page