Evi, sobotní brněnské ladění na vlnách alfa bylo moc krásné. Děkuji moc za osobní a velmi krásný výklad k tomuto tématu. Zase mě to posunulo o krůček dál.....tak snad se zase někde uvidíme.....
Lenka
Děkuji Evičce za krásný uvolňující prožitek na kurzu Využití hladiny alfa v masážích v Brně. A děkuji i za zkušenosti, které nám s velkou láskou předávala.
Františka
Děkuji moc paní Evě Juřenové za krásně a velmi názorně vedený kurz o využití hladiny Alfa v masážích. Velmi mne nadchl.
Eva J.
Byla jsem účastnicí kurzu Využítí hladiny alfa s Evou Juřenovou a mohu za sebe i ostatní účastníky jen moc poděkovat za milý a přínosně strávený den. Eva je člověk, který poskytne pohodu a radostný vhled, moc jsem si to užila a určitě budu nabyté zkušenosti s radostí dále využívat. Ještě by bylo velmi milé slyšet hlas Evy v nahrávce, má naprosto uklidňující účinek, a už jen pro osobnost lektorky se moc těším na další setkání na kurzech EduSpa.
S poděkováním Lucka
V neděli jsem se účastnila kurzu Využití hladina alfa při masážích. Chci moc poděkovat Evě, byl to úžasný zážitek, kde se máme možnost učit nejenom praktickému využití nějaké techniky,ale také ohromné pokoře a úctě ke všemu živému. :-) DĚKUJI. Chci také pochválit bezchybnou organizaci a příjemné jednání. Hezké dny.
Marie B.
Krásná neděle s hladinou alfa.
Děkuji Jana
Děkuji za kurz vyúžití hladiny alfa v masážích, bylo to velice zajímavé, pozitivní a povzbudivé, jako všechny kurzy, které jsem absolvovala s Vaší školou EDU, paní Juřenová mluvila o životě, přírodě a dnešní uspěchané době přesně, tak jak to cítím i já. Ještě jednou děkuji, škoda, že její meditace a příjemný hlas, neuložila na cd, určitě bychom si rádi odvezli její cd s sebou domů.
Míša
Před chvilkou jsem teprve dorazila z kurzu využití hladiny alfa v relaxačních masážích. Byl to naprosto úžasnej zážitek, pokud bude někdy nějaké pokračování, ráda se opět zúčastním. Teď už se těším, až si masážku vyzkouším. Bylo to nádherný..
díky Dáša S.
Kurz je určen pro všechny, kteří věří v kouzelnou moc doteku a slova.
Hladina alfa je stav plné bdělosti, ve které se mozek nachází těsně před usnutím.
V hladině alfa dochází k nejhlubší relaxaci těla i duše a k načerpání velkého množství energie. V tomto stavu zároveň také dokážeme nalézt vhodné řešení našich problémů.



Nejnovější vědecké výzkumy dokázaly velký přínos odpočinku v hladině alfa pro fyzické i duševní zdraví.
Ve spojení s relaxační masáží šíje, zad a hlavy přináší hladina alfa dokonalý zážitek pohody pro klienta i zkvalitnění práce maséra.

Hladina alfa:

Jenom harmonie těla i duše je cestou ke zdraví
Kurzem Vás provede zkušená lektorka, paní
Je původní profesí pedagožka, nyní pracuje jako masérka ve vlastním studiu Duhová brána a v Poslanecké sněmovně ČR. Spolupracuje s foniatričkou MuDr Z. Veldovou a psychoterapeutkou MuDr Š. Poupětovou. Provozovala veřejné meditace v hladině alfa. Životním krédem paní Evy je pokora, laskavost a zodpovědnost. Její bohaté teoretické i praktické znalosti masáží, zkušenosti s relaxací v hladině alfa, přátelský a trpělivý přístup jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.
Masérský kurz trvá 1 den.
Výuka začíná v 9.00 a končí kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.
Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. Na kurzu máte zdarma k dispozici čaj, kávu.
Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.
Na masérský kurz si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, prostěradlo na přikrytí masážního stolu, ručník, psací potřeby. Přibalte si s sebou také svačinu ( čaj a káva jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do několika restaurací nedaleko učebny.
Pokud na kurz přijdete s úsměvem a s dobrou náladou,
budeme moc rádi.
Přijďte prosím včas, začínáme přesně!
Certifikát:Masérský kurz je ukončen odborným certifikátem, který Vám umožní využívat hladinu alfa ve své masérské praxi. Certifikát Vám můžeme vystavit i v anglickém nebo německém jazyce, má mezinárodní platnost.
Využití hladiny alfa v relaxačních masážích - garance Vaší úspěšnosti:Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz využití hladiny alfa v relaxačních masážích, si může tento masérský kurz kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické znalosti.
V ceně kurzu jsou odborná skripta

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.
BRNO - NOVĚ Manuální lifting obličeje Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci Masáž proti celulitidě a formování postavy Dornova metoda Kineziotaping I. Kineziotaping II. Havajská masáž Masáž lávovými kameny Indická masáž hlavy Breussova masáž Klasická relaxační masáž Využití hladiny Alfa v relaxačních masážích Ayurvédská masáž I. Reflexologie nohy Reflexologie ruky Moxování Medová masáž Čínská masáž Tuina I. Čínská masáž Tuina II. Stravování v praxi podle čínské medicíny Astropsychologie a astromedicína Baňkování, Gua Sha
PRAHA - NOVĚ Aromaterapie I. Kineziotaping II. Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu Čokoládová masáž Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci Thajská tradiční masáž Aroma masáž Ayurvédská masáž I. Čínská masáž Tuina II. Astropsychologie a astromedicína
HRADEC KRÁLOVÉ - NOVĚ Kineziotaping I Kineziotaping II. Manuální lymfodrenáž těla Reflexologie nohy Havajská masáž Masáž lávovými kameny Indická masáž hlavy Breussova masáž Klasická relax.masáž Čínská masáž Tuina I. Baňkování, Gua Sha Dornova metoda
PLZEŇ - NOVĚ Masérský rekvalifikační kurz Havajská masáž Masáž lávovými kameny Indická masáž hlavy Breussova masáž Manuální lifting obličeje Masáž proti celulitidě a formování postavy Dornova metoda Kineziotaping I. Kineziotaping II. Baňkování, Gua Sha Čínská masáž Tuina I. Reflexologie nohy
OLOMOUC - NOVĚ Kineziotaping I. Dornova metoda Reflexologie nohy Čínská masáž Tuina I.
ČESKÉ BUDĚJOVICE - NOVĚ Masérský rekvalifikační kurz