Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Ahoj, čínská medicína je úžasná věc, na kterou už nedám dopustit. Masáží Tuina začínám pomáhat dceři a máme zkušenosti se zády nebo s drobnostmi pr. migrény, křeče v nohách, tlak atd. Jsem moc ráda, že jsem poznala Milana Černého. Je ochotný, znovu vysvětlí nebo ukáže. Bezva chlap :-). Já mám v plánu jít na kurzy všeho, co se týka čínských masáží. Vše se dá spolu kombinovat, dle problému zákazníka. Těším se na další kurzy a cenné informace.

Magdalena

 

Musím poděkovat kolegyňce, která mi tak nadšeně vypravovala o kurzu, který absolvovala v EduSpa u Milana Černého, že jsem se přihlásila taky. A teď jsme nadšené dvě :-) Masáž Tuina super - profesionální a lidský přístup, určitě jsem s kurzy v této škole neskončila.

Děkuji, Eva D.

 

Díky za úžasnou Tuinu II. Spousta věcí mi ještě docvakla a usadila se. Skvělá atmosféra a profesionální přístup. Díky, těším se na další kurz v EduSpa :-)

Jarmila

 

Vynikající kurz masáže Tuiny II. Tento kurz masáže Tuina všem vřele doporučuji. Oceňuji obrovský přehled a skvělý přístup pana lektora Ing. Milana Černého. Děkuji za naučení nových technik a nauk, jak pomoci druhým i sobě k tomu, aby byl náš život smysluplnější a zase o něco bohatší.

A. R

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Masérský kurz - Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Tradiční čínská masáž Tuina je jemná, ale přitom pronikavá a účinná masáž. Může osvěžit, dodat energii, uvolnit tělo nebo ulevit od chronických problémů. To je důvod její stále stoupající oblíbenosti na celém světě.

Tuina vychází ze stejných teoretických principů a filosofie tradiční čínské medicíny jako škola akupunktury, ale ošetření a stimulace citlivých bodů se při masáži provádí rukou.

Masérský kurz Tuina, zdravé orgány a klouby zahrnuje stručné seznámení se základními principy klasické čínské medicíny a praktické procvičení osvědčených masážních sestav zaměřených na běžné zdravotní problémy vnitřních orgánů - bolestivé nadýmání, zácpa, průjem, zvýšený krevní tlak... 

Kurz je určený pro začátečníky, ale obohatí i pokročilé maséry, kteří se chtějí naučit, jak šetrně, ale účinně uvolnit citlivé břicho, příznivě podpořit činnost vnitřních orgánů a celkově posílit tělesnou vitalitu a zdraví svých blízkých a sebe sama.

 

 

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby  - co se naučíte:

  • Tuina masáž břicha při chronických a funkčních poruchách trávení
  • Masážní sestava vnitřních orgánů a postup při zvýšeném krevním tlaků
  • Tuina masáž ramene a paže - bolesti ramenního kloubu, lokte a zápěstí
  • Masážní sestavy dolní končetiny, pomoc při bolestech kyčelního kloubu, kolene a kotníku
  • Jednoduchá tělesná Qi gong cvičení ke zvýšení vitality a obranyschopnosti organismu
  • Vysvětlení nejčastějších pojmů, se kterými tradiční čínská medicína pracuje, hlavní energetické dráhy, vybrané akupunkturní body, jejich umístění a využití v masáži Tuina

Čínská masáž Tuina se v různých podobách používá už téměř pět tisíc let. Přihlaste se na náš masérský kurz a naučte se také využívat jejích blahodárných účinků k harmonizaci organismu a k předcházení nebo zmírňování tělesných potíží svých i svých klientů.

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby - lektor:

Masérský kurz Čínská masáž Tuina  povede kvalifikovaný lektor 

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu nejen čínské masáže Tuina, ale zabývá se i ostatními tradičními postupy klasické čínské medicíny - moxováním, baňkováním, fytoterapií, zdravotním cvičením qigong, atd. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, znalosti z teorie i praxe, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

   
Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby má rozsah 2 dny.

Výuka začíná po oba dny v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je velká pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Čínská masáž Tuina si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, poznámkový blok, psací potřeby. Dále si prosím vezměte prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte také na pití a svačinu. Na oběd si můžete zajít do restaurace nedaleko učebny.

Pokud si s sebou na náš masérský kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby. Certifikát lze vystavit také na vyžádání předem v německém či anglickém jazyce (za poplatek).

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Čínská masáž Tuina 

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje masérský kurz Čínská masáž Tuina, má možnost si tento kurz jednou zdarma zopakovat. Můžete si tak např. po delší pauze osvěžit své znalosti a dovednosti a garantovat si tak svůj úspěch v masérské praxi.   Více informací

Omlouváme se, ale po dobu platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby - cena:

2 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Video: 

EduSpa College pořádá kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda

 

 

 

 Masérský kurz - Čínská masáž Tuina, zdravé orgány a klouby - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page