Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat Robertovi za fantastický kurz masáž horkými mušlemi dne 23.11. v Praze. Jeho znalosti a přátelský přístup dodali pohodovou atmosféru této naprosto jedinečné a luxusní masáži. Děkuji za trpělivost při praktickém předávání zkušeností. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí zažít něco nádherného, exotického a zároveň relaxačního. Roberte moc děkuji.

Iveta

 

Dobrý den, 23.11. jsem absolvovala kurz horkými mušlemi. Moc jsem si to užila, bylo to nádherný a tímto děkuji Robertovi. Jsem moc ráda, že nás naučil něco nového. Přeji všem hodně úspěchů a těším se, že si opět nějaký kurz z vaší nabídky příští rok vyberu.

Markéta :-)

 

Zdravím. Dnes 23.9. jsem absolvovala kurz Masáž horkými mušlemi s Robertem. Jsem naprosto unešená, jak úžasně skvělá masáž to je. Tento kurz jsem absolvovala v dubnu u jiné společnosti, byla jsem zklamaná, porcelánové mušle nefungovaly (přírodní jsem neměla), zkušební masáže na kamarádech byly pro mne tak frustrující, že jsem je přestala dělat zcela. S EduSpou jsem byla vždy spokojená a kurz jsem znovu absolvovala tady. Neměla jsem žádná očekávání, přesto masáž pro mne byla opravdovým hlubokým a nezapomenutelným zážitkem i prožitkem, relaxací a úplným uvolněním s luxusní péčí o celé tělo. Rozhodně jsem si to užila a velmi doporučuji všem :)) i přes třeba první negativní zkušenosti :)). Pod vedením Roberta se pro mne tato masáž stala tou NEJ NEJ NEJ:). Roberte moc děkuji a přeji EduSpe hodně štěstí a spoustu tak spokojených studentů.

Pavla S. :)

 

Dobrý den, v březnu jsem se zúčastnila masérského kurzu masáž horkými mušlemi v Brně pod vedením lektora Roberta Al Arefa. Bylo to příjemné, poučné, profesionální - všem doporučuji.

Milada

 

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za skvělý kurz masáž horkými mušlemi, který jsem absolvovala koncem listopadu. Bylo to strašně příjemné a musím podotknout, že Robert je prostě nejlepší lektor na světe. Nikdy jsem nezažila tak vlídný a upřímný přistup jako má on. :) Přeji nejen Robertovi, ale celému týmu hodně štěstí i úspěchů a budu se těšit na další kurz.

Markéta Karcolová

 

Dne 10.11. jsem byla na kurzu Masáž horkými mušlemi. Byl to můj osmý kurz ve škole EduSpa College. Byl to opravdu speciální kurz, proto jsem ho navštívila až po předcházejících kurzech. Chtěla jsem si ho úplně užít a vnímat ho už jako zkušená masérka. Byl to pro mě jedinečný zážitek, byla jsem plná nových vjemů, energie a pocítila jsem blaho na duši i těle. Je to jedinečný rituál, který by měl zažít každý. Robertům úžasný profesionální přístup musím jen hodně ocenit. Je to neobyčejný člověk na správném místě. Svoji profesi dělá s láskou k lidem a lidé to vědí a umí to ocenit. Proto se rádi do jeho školy vrací, jako já. Moc děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů, spokojených žáků. Ať jsou tak nadšeni a spokojeni jako já. Roberte moc děkuji. Přeji hodně světla.

Šárka Němcová

 

Dne 3.8. jsem se v Brně zúčastnila kurzu "Masáž horkými mušlemi" pod vedením Roberta. Jako vždy PERFEKTNÍ. Je to opravdu luxusní procedura. Dcera už se na ni těší a já se těším na další kurz.

Ilona

 

16.5. jsem zažila jednu z nejlepších masáží kterou znám a to masáž horkými mušlemi. Robert je člověk na správném místě, bylo to úžasné a všem doporučuji. Ještě jednou Roberte moc děkuji.

Lucka H. Mladá Boleslav

 

Absolvovala jsem v Praze kurz horkými mušlemi pod vedením Roberta a byl to můj několikátý kurz v EduSpa. Musím se přiznat, že dny strávené v EduSpa jsou lékem na duši a právě masáž horkými mušlemi je luxus, na který nikdy nezapomenu. Moc děkuji za světelný paprsek, který mi dává směr.

Marcela B. Strakonice

 

16.5. jsem absolvovala kurz Masáž horkými mušlemi. Jsem moc moc moc spokojená s přístupem, odborností i náplní celého kurzu. Můžu jen doporučit. Roberte děkuji.

Silvia

 

8.5.2013 jsem si v Praze užila kurz Masáž horkými mušlemi. Byl to můj druhý kurz a určitě ne poslední u vás. Moc a moc děkuji Robertovi a skvělému kolektivu, bylo to úžasné.

Míla F.

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Masérský kurz - Masáž horkými mušlemi


Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Mušle neboli lastury jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů a každá je naprosto jedinečná svým vzhledem, barvou a texturou.

Mořské mušle, které používáme pro exotický rituál masáže horkými mušlemi, se vyskytují na ostrovech v jižním Pacifiku, konkrétně v oblasti Filipín. Jsou to jemně vroubkované mušle srdcovky (Acrosterigma). V této oblasti mají unikátní tvar, velikost a ucelenou strukturu.

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi-novinkaJsou sbírány domorodci, pečlivě se opracovávají, vybrušují a leští do vysokého lesku.

Mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek tak působí na pokožce velmi luxusně.

Po spárování a spojení z nich vzniká krásný přírodní nástroj pro masážní terapii.

Do mušle se vkládá přírodní patentovaný aktivátor, který celou lasturu okamžitě zahřeje. Samoohřívací technologie působí dlouhodobě a mušle si tak udrží příjemnou horkost po celou dobu terapie.

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi-novinkaUnikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta.

Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.

Klient je po masáži dokonale zrelaxovaný a odpočatý.

 

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi - co se naučíte?

  • Účinky, indikace a kontraindikace masáže
  • Základy techniky a práce s horkou mušlí
  • Vyplňování a nahřívání mušle pomocí gelu a aktivátoru
  • Ošetření těla a příprava pokožky před masáží - tělové mléko, cukrový peeling, horké vlhké ručníky
  • Luxusní relaxační a kosmetické ošetření těla horkými mušlemi - jednotlivé hmaty a sestavy
  • Závěrečná péče - kokosové máslo, zábal těla.
  • Bonus - masáž obličeje a masáž vlasové části hlavy

 

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi - produkty:

Na kurzu Masáž horkými mušlemi si můžete zakoupit veškeré produkty potřebné pro tuto proceduru - mušle, aktivátory, přírodní masážní oleje, tělová mléka, másla, cukrový peeling a mnoho dalšího.

S výběrem Vám rádi poradíme.

 

 

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz horkými mušlemi si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masérského lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v restauraci nedaleko naší učebny.

Pokud si s sebou na náš kurz  ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Masáž horkými mušlemi. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v anglickém nebo německém jazyce.

 


Masérský kurz Masáž horkými mušlemi - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Masáž horkými mušlemi si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout praktické i teoretické znalosti a zdokonalit se ještě více v této speciální masážní technice. Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozasteveno.

 

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi  - cena: 

2 490 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály, masážní prostředky, pomůcky. a skripta

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Masérský kurz Masáž horkými mušlemi-novinkaMasérský kurz - Masáž horkými mušlemi - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page