Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

V pátek 11.11.2016 jsem se zúčastnila kurzu Lymfotapingu v Hradci Králové. Když jsem si pár dní před tím pročítala v referencích ty chvalozpěvy na lektory, kteří kurz vedou, připadalo mi to trošku nevěrohodné, prostě, moc jsem to nebrala. Ale teď pokorně klopím uši :-) a chválím taky. Jsou to dva úžasní, sluníčkoví lidé, ze kterých jde tak pozitivní energie, že prozáří člověku celý den. A odborníci každým coulem. Mám za sebou studium na dosti různých institucích, ale tento kurz hodnotím z hlediska profesionality i lidského přístupu jednoznačně jako nejlepší. Vůbec se mi večer nechtělo domů. :-) Moc se těším na prosincový Kineziotaping :-).

Eva

 

18.11.2015 jsem se v Olomouci zúčastnil kurzu lymfotapingu. Jsem lékař a za svůj život mám na kontě velké množství různých kurzů, ale ty zde jsou bezpochyby tím nejlepším, co jsem kdy absolvoval. Perfektní přátelské prostředí, neskutečně vstřícný přístup, ochota, spousta kvalitních informací, ověřených postupů, praxe,... Jedním slovem vynikající! Jsem již na čtvrtém kurzu a pokaždé jsem nadšený. Doufám, že naplánuje další...

Petr

 

I čtvrté tejpování nemělo chybu, díky, tejpuju jak o život. Perfektní kurz s neuvěřitelným "AHA" efektem.

Děkuji Petra

 

Dne 9.11. jsem se zúčastnil kurzu lymfotapingu. Zúčastnil jsem se předtím i Kineziotapingu I. a II. Kurzy nemají chybu, vřele všem, kdo má zájem pomáhat druhým, doporučuji.

Roman

 

Dne 9.11. jsem absolvovala kurz lymfotapingu. Všem vřele doporučuji, skvělý lektor s úžasnými znalostmi. Velký dík.

Jana

 

Dne 31.7.2014 jsem se zúčastnila kurzu lymfotapingu. Děkuji letorům za spoustu nových zkušeností, dovedností, které jsem získala a za jejich přátelský přístup.

Alena

 

Včera, 30.5.2014 jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu Lymfotaping, byla jsem z něho nadšená. Technika je velmi jednoduchá a účinná. Moc děkuji lektorům za jejich skvělý přístup a ochotu!!

Romana, Brno

 

Děkuji za skvělé kurzy: Kineziotaping I. a II. Jeho srdečný a trpělivý přístup a mnoho užitečných a praktických informací mě přivedly po čase i na jeho další kurz Lymfotaping. Jela jsem do Plzně natěšená, co nového nás lektor naučí. A odjížděla jsem opět nadšená. Kinezio i Lymfotaping jsou úžasné, účinné metody. Děkuji a přeji mnoho spokojených žáčků.

Hanka z Aše

 

17.,18. a 19.7. jsem absolvoval pokračovací kurzy kineziotapingu v Českých Budějovicích. Lektor je na mimořádně vysoké úrovni lidské, odborné i metodické. Čas strávený na takovém semináři je dobrou investicí.

Díky. JZ

 

Dobrý den, účastnila jsem se kineziotapingu 1, 2 a lymfotapingu pod vedením lektora, který má skvělý přístup ke všem studentům. Nejsem masérka a přesto jsem si z každého kurzu odnesla spoustu dovedností. Mám z toho velikou radost a metoda je velice účinná. Děkuji celé EduSpě za možnost rozšířit si své znalosti.

S pozdravem Žaneta

 

V pátek 19.4 jsem absolvovala v HK kurz Lymfotaping. Byl to opět velmi příjemně strávený den. Lektor nezklamal, je to vyjímečný člověk, jako ostatně všichni v Eduspě. Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů do další práce.

Věra S.

 

V neděli 14.4.2013 jsem absolvovala kurz Lymfotaping a byl opět skvělý. Rozšířila jsem si vědomosti z kurzu Kineziotaping I. a už se těším na Kineziotaping II. Nejsem profesionální masér ani fyzioterapeut, absolvovala jsem pouze školení funkční anatomie, potřebné pro absolvování lektorského kurzu pilates, přesto znalosti získané v kurzech úspěšně aplikuji na svých známých a okruh klientů se zvolna rozšiřuje. Díky.

Eva

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělý kurz lymfotapingu, který jsem absolvovala v něděli 14.4 v Brně. Ačkoli jsem tejp držela poprvé v ruce, po absolvování kurzu se této techniky nebojím a věřím, že pomohu mnoha lidem. Už jsem začala.

Zita

 

Kurz lymfotapingu jsem absolvovala dne 2.12.2012. Pod vedením lektora, který má velmi lidský a zároveň i profesionální přístup, bylo toto školení velkým zážitkem a přínosem. Doporučuji všem, kteří by chtěli touto technikou v budoucnu pomáhat lidem. Ještě jednou moc díky a těším se na další kurz.

Marcela

 

2.12.2012 jsem absolvovala kurz lymfotapingu, shrnu to jedním slovem - úžasné!!!! Byla jsem nadšená!! Výborný lektor, který vše dokáže vysvětlit srozumitelně a jasně, má můj obdiv a velké díky, byla to velmi příjemě strávená adventní neděle!!

Jitka

 

Chtěla bych poděkovat za velmi poučné kurzy kineziotapingu 1,2 a lymfotapingu. Příjemná atmosféra.

Děkuji Katka

 

Absolvovala jsem v neděli 28.10. kurz Lymfotaping. Vynikající lektor, přeji mu i celé EduSpě mnoho úspěchů.

Ivana T. Pardubice

 

28.10.2012 jsem absolvovala kurz Lymfotaping, opět jedním slovem SUPER. Díky za nádherný kurz.

Monika P.

 

Zdravím a děkuji za krásné kurzy z 13-15/9 v Praze lymfotaping+kineziotaping 1+2. Získala jsem hromadu velice užitečných informací ve velice příjemné společnosti. Děkuji :-).

Stáňa

 

Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvěle vedený kurz Lymfotapingu, na kterém jsem měl tu čest se dne 14.9.2012 v Praze zúčastnit. Ať už někdo před kurzem držel v ruce kineziotape či nikoliv, tenhle kurz prostě nesmí vynechat! Úžasná atmosféra, množství předaných zkušeností a dokonale propracovaná technika. Jen těžko by si člověk mohl přát víc... :) Moc děkuji!

Petr, Plzeň

 

Kurz Lymfotaping v pátek 14.9. byl naprosto úžasný! Nadchla jsem se pro tuto techniku a jdu se přihlásit na Kineziotaping I a II. Lektor, který umí předat vše tak, aby to pochopil naprosto každý, to je velký dar! Díky za vstřícnost a ochotu s čímkoliv poradit a ukázat. Těším se moc na další kurz s Tebou.

Jarmila

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Lymfotaping

 

NOVINKA - dvoudenní kurz

 

Lymfotaping je speciální technika, která dlouhodobě podporuje lymfatický systém.

Urychluje regeneraci a rehabilitaci po úrazech, operacích, odstraňuje lymfatické otoky. Podporuje imunitní systém a má nenahraditelný relaxační i kosmetický účinek. V neposlední řadě působí také analgeticky, čehož lze s úspěchem využít při některých akutních i chronických bolestivých stavech.

Lymfotaping využívá jako funkční prostředek pružnou kinezio pásku, která při správném nalepení podporuje krevní oběh a lymfatický systém. Po celou dobu aplikace probíhá v místě nalepení i v okolí jemná lymfodrenáž, zvýšené prokrvení a aktivace analgetického systému.

Účinek této techniky je vzhledem k její jednoduchosti naprosto nedostižný. 

 

    lymfotaping    lymfotaping   

 

Lymfotaping je velice vhodný jako hlavní i doplňkový prostředek k vašim technikám, který rozšíří a zdokonalí v mnoha ohledech vaše možnosti v regeneraci i rehabilitaci.

Pro tento kurz není nutné absolvovat Kineziotaping I., II.

 

Masérský kurz Lymfotaping - co se naučíte:

  • teorii a základy lymfotapingu
  • teorii a základy kineziotapingu
  • jak lepit přesné lymfatické tejpy
  • jak tejpovat jizvy
  • jak odstranit otoky v obličeji
  • jak podpořit imunitu pomocí tejpů
  • jak odstranit otoky např. po úrazech
  • jak kombinovat lymfo a kineziotaping

Kurz Lymfotaping je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tejpovat různé případy z praxe. 

 

Lymfotaping - produkty:

 

Na kurzu si můžete pro vaši další praxi zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX i speciální nůžky pro jejich přesné zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

Kurz Lymfotaping trvá 2 dny

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.30. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


kurz Lymfotaping - co si vzít s sebou:

Na kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu).  Oběd si můžete objednat v některé z mnoha restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Lymfotaping. Rádi Vám jej na požádání vystavíme v němčině či v angličtině.

 lymfotapingKurz Lymfotaping - garance úspěšnosti:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz lymfotapingu, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.

Více informací

 

 

kurz Lymfotaping - cena:

 3 900 Kč

V ceně kurzu jsou dva kineziotape v hodnotě 540 Kč

 


Lymfotaping - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page