Masérské kurzy

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Můj první kurz a rozhodně nezklamal, právě naopak, namotivoval mě na další a tak si jen teď vybírám dál. Moc děkuju.

Jana M.

 

Kurz Protahování s Janou Banszelovou super! Rozhodně doporučuji! Skvělá lektorka a samé užitečné techniky na protažení zákazníka. Kromě odborných znalostí Jany velmi jsem ocenila logické vysvětlování. Díky ní jsem na rekvalifikačním kurzu zvládla zkoužku z anatomie. Doporučuji jak kurz tak i Janu Banszelovou.

Nátálie D.

 

Po dlouhém uvažování, zda kurz Protahování-strečink v masérské praxi mám absolvovat, jsem nakonec do toho šla. Nelituji toho, neboť Jana svými znalostmi, přístupem a zkušenostmi vše dobře vysvětlila a poradila. Tímto bych chtěla ještě jednou Janě poděkovat.

Martina

 

O víkendu jsem absolvovala kurz Protahování-strečink v masérské praxi s lektorkou Janičkou. Chtěla by jsem všem doporučit tento kurz. V masérské praxi je důležité pomoci svým klientům nejenom masáží, ale také protažením a strečinkem. Děkuji za tento kurz, ochotu a trpělivost lektorky.

Marcela

 

Velmi jsem chtěl absolvovat kurz Protahování a strečink v masérské praxi,protože ho považuji za důležitý pro praxi maséra. Podařilo se a moc za něj děkuji Janě Banzselové. Její praktické zkušenosti a dovednosti, umocněné úžasným podáním, jsou jedinečné. Jani moc ti děkuji a všem kurz doporučuji. (P.S. Od první masáže po kurzu poznatky využívám)

Pavel

 

U Janičky jsem byl již na kurzu Protahování a strečink v masérské praxi a nově také na Trigger Pointech. Oba kurzy mi daly nové informace a zkušenosti, které teď mohu aplikovat v praxi. Díky lektorce za super přístup a přednes. Doporučuji ! :)

Dominik

 

Pod Janičkou jsem absolvoval kurz Trigger points a kurz protahování. Jsem rád, že jsem se na kurzy přihlásil, dozvěděl jsem se nové užitečné věci, seznámil se s novými fajn lidmi a také jsem se odreagoval od každodenních starostí. Tímto Janičce děkuji za oba kurzy a pevně věřím, že se ještě setkáme. :)

Patrik

 

Všem, kteří uvažují o absolvování kurzu "Protahování" jej mohu vřele doporučit. Získáte další klíč k tomu, jak klientům účinně ulevit od bolesti. Navíc strávíte dva dny v příjemné společnosti báječné lektorky, paní Janičky.

Jana

 

Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila na kurz Protahování - strečink v masérské praxi. Kurz je pro mě opravdu přínosný. Rozšířil moje znalosti a dovednosti a obohatil mě nejen novými postupy, ale také elánem a chutí rozvíjet se v profesi, kterou jsem si při svém životním restartu zvolila. Kurz má velmi dobrou úroveň, je dobře připravený a je znát, že lektorka Jana předává své umění s jistotou, radostí a s velkou dávkou pokory a úcty k člověku. Díky.

Veronika

 

V říjnu jsem absolvovala kurz Protahování - strečink pro maséry s Janou Banszelovou. Je vidět, že lektorka velmi dobře zúročila svou praxi.

Eva

 

Nedávno jsem absolvovala u vaší společnosti kurz Protahování - strečink pro maséry s lektorkou Janou. Jana měla probíranou látku srozumitelně a dobře připravenou, podala ji zajímavou formou, která mě zaujala. Plus přidala i historky z natáčení, kterými celý kurz obohatila. Byly to moc příjemně strávené dva dny a hodně jsme se naučili i se zasmáli. Kurz hodnotím jako velmi přínosný a velmi obohacující.

Šárka

 

Chtěl bych poděkovat za kurz Protahování, strečink v masérské praxi. Zúčastnil jsem se tohoto kurzu o víkendu 20. a 21.8. 2016. Téma bylo pro mě přitažlivé a zajímavé, a to proto, že sám vím, jaký vliv mají podobné techniky na lidské tělo, na zlepšení jeho funkčnosti v dlouhodobém horizontu. Zároveň jsou účinky strečinku lidmi pociťované ihned. A tento konkrétní kurz měl nespornou výhodu i v osobě paní lektorky, u které bylo rozhodně poznat, že se tím, co přednášela zabývá dlouho, se zájmem a že tomu rozumí a to z mnoha aspektů. Osoba lektorky Jany Banszelové mě dokonce dovedla k tomu, že uvažuju i o dalším kurzu, který vede, konkrétně o kurzu o Trigger pointech. Ještě jednou děkuji.

Jan Mura

 

Ráda bych doporučila každému masérovi kurz Protahování a strečink v masérské praxi. Je to velice účinné v praxi, posunulo mě to o velký kus dál.

Iva

 

Chci vyzdvihnout kurz Protahování vedený Janou Banszelovou a jeho přínos pro moji praxi. Kurz mám už od loňska a s klienty protahuji a výsledky jsou super. Na konci června jsem si kurz zopakoval, abych si připomněl nějaké méně používané hmaty a jen se mi potvrdilo, jak neocenitelná to je technika. Díky, Jani ;)

Zbyněk

 

Zdravím, absolvovala jsem kurz Protahování - strečink v Praze a bylo to skvělé. Dobrá nálada, vyčerpávající informace a především výborná lektorka, která kromě svých profesních zkušeností sršela i občerstvujícím inteligentním humorem. Všem mohu vřele doporučit a těším se na další kurz, který mám již brzo v Hradci. Děkuji tímto Janičce a doufám, že budu mít ještě někdy to štěstí, mít jí za lektorku.

Přeji všem krásné dny, Jíťa D.

 

Ahoj všem! 30.6. - 1.7.2016 jsem v Praze absolvovala již svůj 7 kurz na této škole a to Protahování - strečink v masérské praxi pod vedením Jany B. Děkuji Janě za profesionální přístup, trpělivost, milou a přátelskou atmosféru. Ostatně jako vždy. Kurz doporučuji všem masérům jako OBROVSKÝ přínos do své masérské praxe! Děkuji moc tobě Jani, ale i všem z EduSpa, těším se na další kursy u vás.

Jiřina, Karlovy Vary

 

O víkendu 26.-27.3.2016 jsem absolvovala kurz Protahování - strečink v masérské praxi s Janou B. Kurz byl jedním slovem skvělý, naučila jsem se přesně to, co mi dosud chybělo, lektorka byla báječná, výklad srozumitelný. Oceňuji výrazné praktické zaměření kurzu. Díky.

Eva M.

 

Kurs Protahování-strečink v masérské praxi vedený Janou B. byl velice užitečný, dobře koncipovaný a jako obvykle v případě Janičky fundovaně, s nadhledem a humorem vedený. Velice doporučuji.

Dáša

 

10.-11.12.2015 jsem absolvoval kurz protahování - strečink v masérské praxi Jany Banszelové. Po intenzivním rekvalifikačním kurzu mi skvěle doplnil některé základní souvislosti. Skvěle zpracovaný a praktický. Díky, Jano.

Jirka

 

10.-11.12.2015 jsem absolvoval kurz Protahování - strečink v masérské praxi pod vedením Jany B. Jana mne opět nezklamala! Velmi dobře vedený a v praxi opravdu využitelný kurz. Všem vřele doporučuji a už se těším na další.

Pavel K.

 

Absolvovala jsem tento víkend 21.-22.11.2015 kurz Protahování-strečink v masérské praxi. Na profesionální vedení kurzů, vysokou úroveň, odbornou připravenost a laskavý přístup lektorů jsem už zvyklá. Vyhovují mi i odborná skripta k jednotlivým tématům, která nejsou jinde samozřejmostí. Kurz protahování je úžasná metoda účinkující téměř okamžitě. Mám záda jako nová. Okamžitě rozšiřuji nabídku a jsem přesvědčena, že u klientů bude vyhledávaná. Mám za sebou i kurz Tuina I,II. a bohatě praktikuji. Výborná pro mě jako svépomoc, pro rodinu i klienty. Spokojenost. Děkuji Eduspa i jejím lektorům Janičce, Milanovi, Kamilovi za obohacení mojí praxe a za předávání nových, odzkoušených vědomostí-know how. Těším se na další spolupráci. Absolvování Vašich kurzů je pro mě i zábavou a odpočinkem. Mockrát děkuji.

Lenka, Hradec Králové

 

Tento víkend 21.-22.11. jsem se zúčastnil kurzu Strečink a protahování - super kurz všem doporučuji. Bez těchto znalostí je moje práce poloviční.

Zdeněk

 

27. 6 - 28. 6. 2015 jsem absolvoval kurz "Protahování - strečink v masérské praxi" a pokud pominu téma, které mne zajímalo, tak musím konstatovat, že mne svým přístupem k problematice (věcným, odborným a organizačním) maximálně nadchla lektorka Jana B. Věcná, vtipná, odborná, pohodová - vysvětlila podstatu. Za mne tedy maximální spokojenost.

Martin -Opava-

 

V květnu jsem se zúčastnila kurzu Protahování - strečink v masérské praxi, který vedla Janička B. Velmi děkuji za tento úžasný kurz, který doporučuji všem masérům!!!

Natalie

 

21.a 22.5.2015 jsem absolvovala kurz Protahování - strečink v masérké praxi. Kurz byl úžasný, plný informací a cviků, které pomohou klientům. Moc děkuji Janičce B. za velmi profesionální přístup a její trpělivost.

Děkuji, Radka

 

Znalosti a zkušenosti získané na kurzu Protahování a strečink používám dva měsíce v praxi a jsem nadšená. U klientů se zatuhlou šíjí se kombinací masáže a protažení dostávám po dvou ošetřeních tam, kde jsem se pouze masáží ocitala po třetí, čtvrté až páté návštěvě. Překvapení mě čekalo rovněž u stálých klientů, kteří chodí kvůli pravidelně tuhnoucím místům. Buď problematické partie zmizely úplně, nebo se objevily za mnohem delší dobu, než bývalo zvykem. Mohlo by se tedy zdát, že vám klienti budou ubývat, ale nebojte, spokojenost lidí bez bolestí se šíří rychle a naopak čekejte nával klientů nových. Osobně se nechávám protáhnout kdykoli pociťuji únavu z masírování (lokty, ramena, lopatky, trapéz, krk) a druhý den jsem opět s úsměvem připravená u lehátka se zvědavostí, jaké výzvy mne čekají tentokrát. Užijte si to, já děkuji.

Šárka

 

Dobrý den, 28.2. a 1.3. jsem absolvovala kurz strečink a protahování. Musím říct, že to je důležité k masážím a jsem moc ráda, že jsem se to naučila, všem doporučuji. Děkuji Janě za výklad.

Radka

 

28.2.-1.3.2015 jsem absolvovala kurz Protahování a strečink v masérské praxi. Děkuji Janě B., získané poznatky okamžitě použiji, jsou pro mou masérskou praxi neocenitelné. Na tento kurz by snad měli jít povinně všichni maséři.

Hana

 

O víkendu jsem se zúčastnila kurzu protahování a strečink... kurz předčil má očekávání, doporučuji všem masérům!! Je to skvělé doladění masérských znalostí. Děkuji Janičce za příjemný víkend a předání znalostí.

Jiřina

 

Absolvoval jsem už druhý kurz (Protahování - strečink v masérské praxi) pod vedením Jany Banszeové. Oba na vysoké odborné úrovni. Velmi oceňuji, že Jana dokáže dokonale a jednoduše vysvětlit techniku, účinek i souvislosti každého hmatu. To, že teď už umím diagnostikovat a protáhnout zkrácené svaly je pro mou praxi neocenitelné. Jsem velmi spokojen. Jano, děkuji.

JZ

 

18.12.-19.12.2014 jsem se zúčastnila kurzu Protahování - strečink v masérské praxi, velmi kvalitně vedeného Janou Banszelovou. S Janou B. jsem již prošla rekvalifikačním kurzem a jsem ráda, že i tento kurz byl ve stejném duchu. Pro mě velmi přínosné, pro praxi naprosto nenahraditelné.. velmi doporučuji. A děkuji, již se hlásím na další kurz.

Jindřiška

 

Jsem nadšená z absolvovaného kurzu Protahování a strečink v masérské praxi, skvěle strávený víkend, opět vysoká úroveň sdělení, vše srozumitelné. Pro mě osobně velmi přínosný. Skvělý přístup lektorky Jany B. ... Můžu jen doporučit a děkujuuuu :)

Lucie

 

Krásně strávený víkend na kurzu protahování - strečink. Janička B. je úžasný lektor a super človíček :-) Už se těším na další kurz v této škole.

Děkuji Iva

 

18.-19.10.2014 jsem se zúčastnila dalšího kurzu u vás a to Protahování - strečink v masérské praxi. Tímto bych Janičce chtěla ještě jednou poděkovat za úžasný výklad a přístup! Díky za nové poznatky! Budu se těšit na další kurzy v EduSpa.

Šári :-)

 

Tento víkend 18.a 19.10. 2014 jsem v Praze absolvovala kurs Protahování se skvělou lektorkou Janičkou B. Bylo to opět super a už se těším na další kurs. Díky, Jani :)

Jana Z.

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Protahování - strečink v masérské praxi

NOVINKA!

V dnešní náročné době je důležité, aby měli maséři ucelené vědomosti i znalosti a poskytovali svým klientům kompletní profesionální pomoc včetně prevence.

Stále více lidí má v současnosti potíže s bolestmi zad. Pokud jsou tyto bolesti nedostatečně ošetřené, může docházet k blokádám v celém pohybovém aparátu.

Odborný kurz Trigger pointsOdborný kurz Trigger points

 

 

 

 

Blokády vznikají:

  • přetížením - např. špatnou poloha při spánku, dlouhým sezením apod. Při častějším opakování mohou přejít do chronického stavu
  • traumatem - při náhlém špatném pohybu
  • reflexními pochody, při kterých se onemocnění vnitřních orgánů projeví blokádou určitých úseků pohybového aparátu

Při blokádě nejde jen o špatnou pohyblivost kloubu, ale dochází i ke změnám svalového napětí v okolí postiženého kloubu. Objeví se bolest, snížená posunlivost kůže, podkoží a svalových fascií, změny v rozsahu pohybu, změny prokrvení segmentu, vegetativní projevy - pocení, chlad, teplo, atd.


Výsledkem správného protahování - strečinku je protažení zkrácených svalů a odstranění svalových nerovnováh

Protahování obnoví rozsah pohybu, funkci kloubu. Dochází také ke zlepšení svalové funkce, optimalizaci svalového napětí, zmírnění bolestí, zlepšení prokrvení protaženého svalu, zlepšení funkce páteře.

Pravidelné správné protažení působí preventivně, k blokádám tak nemusí vůbec dojít.

Na kurzu Vás naučíme jak pomocí správně vedeného a cíleného protažení - strečinku obnovit zdraví, předcházet poškození a udržovat perfektní kondici Vašich zákazníků.

 

Rozsah, začátek, místo konání:

Kurz Protahování - strečink v masérské praxi trvá 2 dny.Odborný kurz Trigger points začíná v 9.00

Výuka začíná vždy v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Místo konání kurzu

 

Co si vzít s sebou:

Na kurz si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte si vzít také svačinu (čaj a káva jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurace, v okolí našich učeben jich je velké množství.

Odborný kurz Trigger pointsPřibalíte-li si na náš masérský kurz také úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný kurz Trigger points - certifikát

Kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Protahování - strečink v masérské praxi. Na vyžádání předem Vám jej vystavíme také v německé či anglickém jazyce.

 

 

Kurz Protahování - strečink v masérské praxi - garance úspěšnosti:

Každý student, který absolvuje v EduSpa College kurz Protahování - strečink v masérské praxi, si může tento kurz kdykoliv zdarma zopakovat. Pokud se např. nějakou dobu nebudete moci této metodě věnovat, máte tak výbornou možnost siopět připomenout teorii i praxi a garantovat tak svůj úspěch.                    Více informací

 

Kurz Protahování - strečink v masérské praxi - cena:

2 200 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály a manuál.

 

Odborný kurz Trigger points


Protahování - strečink v masérské praxi - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page