Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

V EduSpa College jsem absolvovala kurz Kineziotaping I. a II. Moc oceňuji odborný přístup a znalosti. Určitě absolvuji další kurzy. Doporučuji. 

Fyzioterapeutka Jana Hrubá

 

Byla jsem na Tapingu 1 + 2 u Roberta v HK. Byla jsem nadšená, jak obsahem, tak přístupem lektora. Určitě se chystám i na lymfotaping a korekce. Všem vřele doporučuji!!

Pavla

 

Kurz Kineziotapingu II. byl výborný, lektor Robert super! Líbila se mi praktická část i teorie, vše bylo dobře vysvětleno.

Danuše

 

S kurzem Kineziotapingu II. jsem byla stoprocentně spokojená, vše bylo super, hlavně lektorka. Líbilo se mi, že bylo dnes více praxe a méně teorie než ve včerejším kurzu Kineziotaping I.

Nikola, 9.9., Brno

 

Kurz byl perfektní - na vysoké odborné výši, v rámci času maximálně naplněn. Líbila se mi svižnost výuky a super ochota i znalost lektorky. Jsem spokojen. 

Martin, 9.9., Brno

 

Kurz Kineziotaping II. oceňuji na jedničku s hvězdičkou, moc se mi líbil. Lektorka velmi dobře vše vysvětlila, ukázala i zkontrolovala, její přednáška měla vysokou odbornost.

Ludmila R., 9.9., Brno

 

Kurz Kineziotapingu II. byl super, velmi přínosný a názorný. Obsahoval spoustu praktických ukázek, byl zde i prostor na dotazy.  Ocenila jsem velmi přátelský, vstřícný a a ochotný přístup lektorky. Všem doporučuji. 

Monika, 9.9., Brno

 

Na kurzu se mi líbilo hodně tejpování a variant využití a aktivní praktická část. Celkově kurz i lektory hodnotím na jedničku. 

Vlasta K., 6.9., Hradec Králové

 

Lektoři kurzu Kineziotaping II. byli vynikající, jsem spokojena, kurz pro mě splnil mé očekávání. Oceňuji prohloubení znalostí z kineziotapingu I. a další přínosné metody

Petra, 6.9. Hradec Králové

 

S kurzem jsem byla velice spokojena, splnil mé očekávání, lektoři byli výborní. Líbil se mi dobrý výklad, názornost a využití pro praxi.

Miroslava K., 6.9. Hradec Králové

 

Kurz Kineziotapingu II. hodnotím kladně, přinesl mi mnoho informací. Líbilo se mi jasné vysvětlení použití tapů, praktické zkoušení a vysvětlení chyb. Obzvláště hodnotím výbornou spolupráci a erudici lektorů. 

Eva, 6.9., Hradec Králové

 

7.4.-8.4. jsem se účastnila kurzu Kineziotaping I. a II. v Českých Budějovicích. Byl to příjemně strávený víkend - neocenitelně získané informace s praktiky, vynikající atmosféra, příjemná parta lidí a hlavně úžasný přístup lektora. Děkuji a těším se na další pokračování.

Petra

 

Dne 1.a 2.4. jsem absolvovala v Českých Budějovicích kurzy Kineziotaping I. a II. a chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za ochotu a trpělivost, se kterou se nám lektoři celý kurz neúnavně věnovali, a také za mnoho cenných rad i zkušeností a příkladů z praxe. Jsou to skuteční profesionálové a navíc velmi pozitivní lidé. Vřele doporučuji.

Zuzana

 

O víkendu 25.2. 26.2. jsem absolvovala velmi užitečný kurz Kineziotaping I. a II. s báječnými lektory. Moc jim za vše děkuji. Hlavně za jejich přístup, velkou spoustu užitečných rad a informací a hlavně zkušeností k nezaplacení. Možnost konzultace jakýchkoliv dotazů v další naší praxi je velký bonus a za to jim vřelý dík. Děkuji EduSpa za skvěle vedené kurzy na vysoké profesinální úrovni. Všem určitě doporučuji a těším se na další kurzy.

Klára

 

Kurz Kineziotaping I. a II. (12.-13.11. Hradec Králové) byl naprosto perfektní, skvělí lektoři, moc se nám všem věnovali. Již se těším na další pokračování učení s nimi.

Děkuji, Blanka Karp.

 

Dobrý den, 5. - 6.11. jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping I., II., moc děkuji za příjemný zážitek. Lektoři jsou opravdu profesionálové a celý kurz je vedený k věci. Jejich pozitivní přístup je nakažlivý. Kurz se mi moc líbil a byl velmi přínosný.

Marcela

 

O víkendu 5.- 6.11. jsem se zúčastnila Kineziotapingu I. a II. a chtěla bych tímto poděkovat za velmi pěkný kurz. Ještě jsem nezažila kurz, kde by lektor ochotně pustil spousty informací, reagoval vždy na danou otázku a vedl kurz ve velmi pozitivní náladě. Děkuji za vysokou odbornost. Těším se na další kurz.

Hanka

 

Absolvovala jsem Kineziotaping I.,II v dubnu. Skvělý přístup přednášejích, mají můj obdiv, opravdu výborný kurz :)

Pavla

 

Kineziotaping I. II., absolvovala jsem v dubnu tohoto roku. Výborní přednášející. Mohu jen doporučit.

Šárka

 

Ve čtvrtek a pátek jsem absolvovala Kineziotaping I. a II. pod vedením profesionálů a bezva lidí. Musím říct, že to byly 2 dny plné zážitků a nových vědomostí. Sama na sobě jsem hned první den zjistila, jak kineziotaping funguje. Po nalepení tejpů na několik roků špatně pohyblivé rameno, jsem 95% zlepšení cítila již večer téhož dne a teď, po dalším jednom dni ani nevím, že jsem rameno celých 6 let měla bolavé. Mnohokrát vám ještě jednou za vše, co děláte, děkuji.

Eva

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za odborně vedené kurzy kineziotaping I,II a za jejich trpělivost s námi studenty, protože jejich zručnost při práci musíme teprve získat procvičováním v praxi. Za sebe musím říct, že barevné pásky fungují a jsou báječným pokračovacím prostředkem po masáži. Dělají práci za maséra ještě dlouho po ní, už u klienta doma. Pomocí "tejpů"se mi podařilo u dcery odstranit úpornou bolest ucha. Souvislost to mělo s krční páteří, potvrzeno odborným lékařem. Velké díky.

Lenka, Hradec Králové

 

Ahoj, absolvovala jsem 10. a 11.12. kurz kineziotaping 1 a 2 a jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji lektorům, jsou to úžasní lidé a bylo mi na kurzech moc dobře. Vše perfektně vysvětlili a poradili. Moc jim děkuji a kurzy vřele doporučuji.

Lucka K.

 

Dobry den. So sestrou sme absolvovali kurzy Kinesiotaping 1 a 2, v Brne 4-5.9. Kurzy boli uzasne, mame z nich vela pozitivnych zazitkov a hlavne nas vela naucili. Tymto sa chcem podakovat skvelemu lektorovi, ktory da zo seba na svojich hodinach vsetko. Tento kurz odporucam vsetkym...

Tatiana

 

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Kineziotaping II.

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Masérský kurz Kineziotaping II. je určen pro absolventy Kineziotapingu I., pro ostatní pracovníky v regeneraci, v rehabilitaci a pro všechny, kteří si chtějí rozšířit techniky tejpování.

Kineziotaping se z okrajové techniky stává stále používanější formou doplňkové i hlavní léčebné terapie.

Způsob tejpování a jeho použití se dynamicky rozvíjí a zdokonaluje. Tento progresivní a organismus nijak nezatěžující způsob léčení přináší nebývalý pokrok v účinnosti a v rychlosti při úlevě a léčbě prakticky všech svalových i kosterních problémů.

Masérský kurz Kineziotaping II. rozšíří v mnoha oblastech Vaše možnosti tejpování. Zdokonalíte se v již naučených technikách, setkáte se s ostatními absolventy Kineziotapingu I. a budete si moci předat tolik cenné praktické zkušenosti.

 

 kineziotaping    kineziotaping   kineziotaping

 

Kurz Kineziotaping II. (korekce) - co se naučíte:

 

 • Jak prohloubit základní svalové techniky
 • Principy korekcí a jejich aplikaci v praxi
 • Principy korekce mechanické
 • Fasciální korekce
 • Prostorové korekce
 • Vazivové ligamentozní/ šlachové korkce
 • Funkční korekce
 • Lymfatické korekce
 • Jak vytvořit sestavy pro dolní a horní končetiny
 • Jak lepit lymfatické tejpy
 • Jak ovlivnit imunitu pomocí tejpů
 • Jak tejpovat kolena při různých obtížích
 • Jak tejpovat tenisový nebo golfový loket
 • Jak ulevit při vyhřezlé plotýnce
 • Jak pomoci při syndromu karpálního tunelu a přetížení extenzorů ruky
 • a další...

 

 

Kurz Kineziotapingu je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tepovat různé případy z praxe.

 

Kineziotaping II.- produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu: 

 

Masérský kurz Kineziotaping II. trvá 1 den.  

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, ručník, prostěradlo, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu. Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Kineziotaping II. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v němčině či v angličtině.

 


Masérský kurz Kineziotaping II. - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz kineziotapingu, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX. Více informací

Omlouváme se, ale po dobu platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

 

Masérský kurz Kineziotaping II. - cena:

2 490 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč, veškeré výukové pomůcky a skripta

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 


Kineziotaping II. - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page