Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Dne 7.10. jsme absolvovaly úžasný kurz "čokoládová masáž" pod skvělým vedením Jany Banszelové. Děkujeme Janině!! Opět jsme bohatší o spoustu teoretických znalostí a praktických zkušeností, které jsme díky erudované lektorce získaly.

Iva+Iva

 

14.6. jsem absolvoval kurz Čokoládová masáž a zábal pod vedením Dr. Janičky Friedl a musím přiznat velké nadšení s osvojenými znalostmi a předanými praktickými zkušenostmi z tohoto kurzu. Když pak připočtu skvělou atmosféru, která nás po celý den provázela, včetně obrovsky lidského a oduševnělého přístupu paní lektorky k nám - nemohu jinak tento kurz hodnotit než - SUPER.

Erik

 

Kurz Čokoládová masáž a zábal, který jsem 24.8. absolvovala, považuji za jeden z nejpříjemnějších. Sympatická lektorka Dr. Jana Friedl nám srozumitelnou formou předala nové informace, své zkušenosti z vlastní praxe a celá sobota tak byla příjemně i užitečně prožitým dnem. Díky moc, určitě se k Vám budu ráda vracet.

Iveta O.

 

12.4. jsem absolovala kurz čokoládové masáže pod vedením lektorky Jany Friedl. Kurz byl super, doporučuji, Jana je bezva člověk, vyzařuje pozitivní energii. Díky za voňavý kurz.

Martina

 

Zdravím všechny...Dne 12.4. jsem absolvovala kurz na čokoládu...s lektorkou Janou F. Přátelé...doporučuji! Neváhejte a jděte do toho, je to příjemná procedura nejen pro zákazníky, ale i pro Vás-pro maséry. A ta vůůůně...a hrozná chuť na čokoládu :) stojí to za to, opravdu pohodový, příjemný den.

Monika

 

Dobrý den, v termínu od 12.3. jsem se zúčastnil rekvalifikačního kurzu intenzivního a 12.4. kurzu čokoládové masáže. Oba kurzy byly vedeny lektorkou Janou Friedl a byly to nezapomenutelné chvíle. Jsem student VŠ a myslím, že takovou lektorku by si měli pořídit všechny školy v ČR (je vidět, že jí práce opravdu baví a je to správný člověk na pravém místě). Jsem nesmírně nadšený z těchto kurzů, protože Jana byla opravdu fantastická a v mnoha chvílích i velice trpělivá :-D Mnohokrát děkuji za skvělé zážitky Janě i celému týmu EduSpa College.

Ledl Petr

 

V neděli 19.2. jsem se účastnila kurzu na čokoládovou masáž a zábal s lektorkou Janou Friedlovou. Školení bylo velice profesionální, mělo teoretickou i praktickou část. Bylo to opravdu vyčerpávající a přínosné. Musím říct, že i na mě osobně procedura působila hluboce relaxačně a její detoxikační účinky ve mě nastartovaly i chutě na zdravější stravu. Byl to opravdu luxusní zážitek. Moc děkuji za zkušenost a všem vřele doporučuji!

Katka, Děčín

 

Tak jsem absolvovala další úžasný kurz, tentokrát čokoládu s Janou, byla to jedna velká čokoládová fantazie a Jana je prostě super. Po lávových kamenech, medu a čokoládě se těším na klasiku a Breussovu masáž. Roberte, je to ta nejlepší škola.

Lenka V.

 

13.8. jsem absolvovala kurz čokolády pod vedením super lektorky Dr.Friedl. Jsem nadmíru spokojena jak s výukou, tak i s prostory. Už jsem byla na kurzech u jiných školitelů, ale můžu vřele doporučit EduSpa, je nejlepší. Byl to příjemný a užitečný den. Už se těším na další kurzíky.

Dáša Korandová

 

Včera jsem se naučila čokoládovou masáž se zábalem. Dnes jsem si ji vyzkoušela na mamče a ségře. Další super potěšení a relaxace pro tělo. Skvělé vysvětlení, předvedení, no prostě skvělej celej den:)) Máte ty kurzy prostě úžasný! Chodím se k Vám nejen učit, ale i odpočinout si a užít si masáž!

Nora B.

 

Před chvilkou jsem teprve dorazila z kurzu "Čokoládová masáž se zábalem". Je to (ostatně jako pokaždé) naprosto úžasné. Teď už jen sedím a dumám, jak to všechno udělat, nazvat, nacenit... Jsem prostě znova "nakopnutá " do další činnosti. Děkuju Janě a všem zúčasněným za příjemnou atmosféru a těším někdy..brzy(!) zase v EduSpa.

Zdraví Dáša S.

 

Dnes 17.4.2011 jsem se účastnila kurzu Čokoládová masáž a zábal s velice příjemnou paní Dr. Janou Friedl, která nám vše bezvadně vysvětlila a předvedla a celý kurz proběhl ve velice příjemném „duchu". Ještě večer jsem se očichávala, jak jsem voněla. Nemělo to chybu.) a jsem ráda, že jsem se účastnila.

Zdraví vás a doporučuje kurz všem Sylva.

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Masérský kurz - Čokoládová masáž a zábal

Čokoládová masáž je luxusní procedura, která spojuje očistu těla, relaxační masáž a čokoládový zábal v jedinečný regenerační celek působící na všechny smysly lidského těla. Zpomaluje proces předčasného stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a dokonale regeneruje pokožku.

Čokoládová masáž patří k výjimečným terapiím, uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti.

Čokoláda obsahuje důležité prvky potřebné pro lidský organizmus, například draslík, vápník, fosfor, hořčík, ale také vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty.Díky čokoládové masáži pokožka tyto látky vstřebává, což se příznivě projevuje na činnosti srdce, aktivaci látkové výměny, detoxikaci, formování postavy a výrazném omlazení pokožky.

 

 

 

 

Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu.

Po čokoládové masáži Vás čeká voňavé zakončení ve formě harmonizujícího a jemně stimulačního čokoládového zábalu, který Vaše tělo i mysl dokonale uvolní… Vůně čokolády Vás bude provázet celý den… 

 

Co se na masérském kurzu Čokoládová masáž a zábal naučíte:

 • Původ čokolády a její druhy
 • Vlastnosti čokolády
 • Fyzické a psychické účinky čokolády na organismus
 • Kdy je vhodné použít čokoládovou masáž
 • Kdy naopak tuto techniku použít nesmíme
 • Materiály a pomůcky používané při peelingu těla, čokoládové masáži, čokoládovém zábalu a k závěrečné péči o tělo
 • Jak tyto materiály a pomůcky uchovávat
 • Příprava místnosti a atmosféra při čokoládové proceduře
 • Jak vést rozhovor s klientem
 • Technika peelingu těla
 • Masážní techniky - sestava pro záda, nohy a ruce
 • Technika čokoládového zábalu
 • Závěrečná péče
 • Doporučení po čokoládové terapii

 

 Masérský kurz Čokoládová masáž a zábal - produkty:

Na kurzu Čokoládová masáž si můžete zakoupit přípravky pro čokoládovou masáž a čokoládový zábal. S výběrem Vám rádi poradíme. Na kurzu Vám také nabídneme speciální masážní oleje, sarongy a relaxační hudbu. U produktů Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a nejlepší cenu.

 

Masérský kurz  Čokoládová masáž a zábal - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Čokoládová masáž a zábal trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Čokoládová masáž a zábal - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Čokoládová masáž a zábal si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, blok na poznámky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací v blízkosti našich učeben.

Pokud si s sebou na kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Čokoládová masáž. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit i v německém nebo anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Čokoládová masáž a zábal

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Masérský kurz Čokoládová masáž a zábal - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Čokoládová masáž, má možnost si tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Může si tak např. po delší pauze připomenout praktické i teoretické znalosti a zdokonalit se tak ještě více v této metodě.   Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

 

Masérský kurz Čokoládová masáž a zábal - cena:

2 190 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály, pomůcky a skripta

 


Masérský kurz - Čokoládová masáž a zábal - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page