Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Dobrý den, absolvovala jsem intenzivní masérský kurz v HK 5.-28.8.2019 a byla jsem velmi spokojena. Jak s obsahem kurzu, tak s lektorem Slávkem Mertou. Předal nám spoustu informací, naučil nás mnohé a byl velmi trpělivý a lidský. Děkuji za vše.

Jana K.

 

Od 13. května jsem absolvovala Masérský rekvalifikační intenzivní kurz v Praze, který mohu doporučit po obsahové i organizační stránce. Dojížděla jsem sice denně z Liberce, ale nelituji ani času ani vynaložených financí. Lektor Slávek Merta totiž dokázal svým přístupem zaujmout, předat teoretické znalosti a praktické dovednosti i nad rámec výuky. Navíc se sešla skvělá parta 12 lidí, na kterou se nezapomíná. Děkuji.

Veronika T.

 

Absolvovala jsem intenzivní masérský kurz 1.10.-24.10.2018. Chci tímto poděkovat Slávkovi Mertovi za skvělý lidský a profesionální přístup ke studentům. Za krátkou dobu jsme se naučili spoustu zajímavých a důležitých informací ke své nové profesi. Byli jsme skvělá parta lidí, po delší době ve školních lavicích..v tomto případě u masážních lehátek.

Gabriela

 

Dobrý den, absolvovala jsem intenzivní rekvalifikační kurz 3.9.-26.9.2018 v Praze. Děkuji moc lektorovi Tomášovi Vymětalovi za profesionální přístup a svatou trpělivost. Překvapilo mě, že za tak krátkou dobu jsem získala tolik nových a užitečných znalostí a dovedností. K dobré atmosféře přispěla i skvělá parta kolegů - studentů. Díky profesionálnímu přístupu celé EduSpy se budu ráda vracet na další kurzy.

Klára

 

Hezký den přeji, dne 5.3. 2018 jsem začala navštěvovat intenzivní masérský rekvalifikační kurz v Hradci Králové, pod vedením Slávka Merty. Byla jsem mile překvapena nejen profesionálním přístupem Slávka, ale také tím lidským. Od začátku nás velmi povzbuzoval, přidával navíc k dobru k probranému tématu své dlouholeté profesní zkušenosti, pomáhal nám a měl s námi velkou trpělivost. Díky němu jsme to vše zvládli a většinou to bylo s humorem a hlavně s prima partou. 

Petra

 

Absolvovala jsem Intenzivní rekvalifikační kurz, v Praze pod vedením Jany Banzselové, dále Havajskou masáž pod vedením Jany Banzselové a do třetice Protahování a strečink opět pod vedením Janiny. Moc děkuji za přístup, za trpělivé odpovídání na otázky a za to že v EduSpa jsi a že jsi mne hodně naučila. Přeji hodně úspěchů a dalších kurzů. Všem mohu jen doporučit.

Hanka

 

Absolvovala jsem "Masérský rekvalifikační kurz intenzivní" v HK a musím říci, že dopadl nad moje očekávání. Kurz mi dal za tak krátkou dobu hodně nových a velmi užitečných informací i mimo hranice "předepsaných skript". To vše bylo především zásluhou skvělého lektora Rostislava Merty, který má už mnoho zkušeností a neváhal se s námi o ně podělit. Na kurzu byla i velice přátelská atmosféra, která ho dělala o to příjemnější. S EduSpou jsem byla velmi spokojená a určitě nebudu váhat se přihlásit na další kurzy. Mohu jenom doporučit!

Michaela

 

V červenci jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz s lektorem Slávkem a bylo to super. Naučil nás moc. Ani jsem tolik informací neočekávala. Říkala jsem si, jak to bude dlouhé, ale tři a kousek týdne utekly šíleně rychle. Kromě toho jsme se sešly výborná partička. Věřím, že získané informace využiji a těším se na další kurzy.

Daniela

 

5.3.2018 jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz a 5.5.2018 Breussovu masáž v Hraci Králové pod vedením skvělého lektora Slávka Merty. Slávek je úžasný, jsem naprosto nadšená s jakou profesionalitou, odborností, praxí a trpělivostí nas provádí. Slávek je úžasný profesionál ve svém oboru! Velké díky a těším se, určitě se brzo uvidíme.

Agnieszka

 

Absolvovala jsem intenzivní rekvalifikační kurz v Hradci Králové a Breussovu masáž v Praze, obojí se Slávkem Mertou. Jsem moc ráda za skvělý kolektiv, který se sešel. Slávek byl nejlepší lektor, jakého jsme si mohli přát. Profesionál ve svém oboru, přátelský, ochotný se podělit o své vlastní zkušenosti. Děkuji a těším se na příště.

Věrka

 

Zdravím všechny zájemce o vzdělávání v EduSpa. Absolvoval jsem masérský intenzivní rekvalifikační kurz 19.2-14.3.2018 pod vedením Janičky Banszelové. Mohu jen a jen doporučit, protože získané teoretické i praktické znalosti byli pro mě nad očekávání obsáhlé a její celkový rozhled a praktické zkušenosti nám nejenom pomohli se lépe zorientovat v oblasti sportovních a regeneračních masáží, ale také nám pootevřeli vrátka do dalších souvislostí. Pro některé z nás je to spojené s touhou se dále vzdělávat a proniknout hlouběji do dalších speciálních metod masáží. Moc děkuji a už se těším na další rozšiřující kurzíky v EduSpa.

Jiří Břečka

 

Ahoj, moc děkuju Jance, která nás učila na rekvalifikaci. Je skvělá, s trpělivostí nám vysvětlovala anatomii a opakovala nám hmaty pořád dokola. A je s ní sranda. Byl to suprový měsíc, jsem ráda, že jsem ji potkala a díky ní dělám to, co mě baví. Děkuju Janičko naše.

Magdalena

 

Zdravím všechny, kteří ještě váhají jit na nějaký kurz. Absolvovala jsem úspěšně základní kurz masáže od 15.1. s lektorkou Janičkou a 24.-25.2. kurz Havajská masáž. Pod vedením Janičky jsou kurzy velice výživné na informace a způsob výuky profesionální, ale přitom odlehčen lidským a vtipným přístupem. Všem vřele doporučuji.

S podravem Linda Zajasenská

 

Studoval jsem kurz sportovní masáže od 15.01. - 08.02. Mám již vyšší lékařskou výuku. Přišel jsem dostat papír a neočekával, že pro sebe něco nového. Ale řeknu vám, že jsem byl jen šokován. Vyučování prováděla masérka Jana Banzelová. Mohu vám říci, že je to vzácný diamant. Jana má obrovskou zkušenost za ramenou, která ví, co masér potřebuje pro úspěšnou práci. Za prvé, to je vynikající znalost anatomie. Za druhé, je to individuální přístup každého studenta. Během kurzů nám Jana poskytla mnoho znalostí a podrobností, které jsou v praxi velmi důležité. Chcete být skutečný masér? Jděte pouze na Janu Banszelovou - nebudete litovat.

S velkou vděčností Eduard Gataullin

 

V lednu 2018 jsem absolvovala intenzivní masérský kurz pod vedením Jany Banszelové. Do kurzu jsem vstupovala s obavami, že 18 dnů budu od rána do večera pod psychickým tlakem mezi neznámými lidmi a přísnou učitelkou. Byla jsem mile překvapená, že Janička dokázala od samého začátku vytvořit velmi přátelskou a důvěrnou atmosféru. A co víc- Janička od prvního dne krok za krokem metodicky ukládala do našich hlav všechny důležité informace a bohaté osobní zkušenosti z praxe. Bylo by dobré, aby jste věděli, že s námi absolvoval kurz také ruský lékař neurolog a ortoped a ten zíral. Několikrát nám dal najevo, že máme neuvěřitelné štěstí, že máme právě Janičku. Právě ona jako prakticky málokdo dokáže pohádkama a povídkama připravit absolventy masérského kurzu na úrovni vysoké školy. Některé informace, které jsme dostaly od Jany neposkytnou ani někteří lékaři. Takže - nejenom mohu doporučit kurz s Janičkou!!! Ale pospěšte...

VIKY

 

Masérský rekvalifikační kurz s Janou Banszelovou byl naprosto skvělý! Jsem moc vděčný, že jsem mohl absolvovat kurz pod jejím vedením. Úžasný lidský přístup, vedení kurzu a ani mne nenapadají dostatečně silná superlativa. Děkuju Jani. Byl to doslova zážitek :-)

Štěpán

 

Uzasny rekvalifikacni kurz u Jany Banszelové! Spousta uzitecnych a zajimavych informaci, sranda a skvely lidsky pristup. Mohu jen doporucit a tesim se na dalsi kurz s Janickou!

Diana

 

Intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením Jany Banszelové (15.1-7.2). Skělé tři týdny plné srandy a užitečných inforamací (především z praxe). Jsem opravdu ráda pod jakým vedením jsem byla, protože informace byli řečeny jednoduše, komplexně, i přes to že to bylo občas komplikované :D Vřele všem doporučuji PS: prostě dostalo se nám víc, než jsme si zaplatili :D

Ivana

 

Mohu se pouze připojit s poděkováním za listopadový intenzivní kurz k již řečenému. Děkuji za trpělivý, profesionální, milý a přátelský přístup lektorky Jany, důkladnou přípravu na zkoušky a praktické rady nejen ze světa masáží. Kurz mohu vřele doporučit. Přátelský kolektiv, který jsme s ostatními účastníky a lektorkou Janou vytvořily, přinesl do mého života více než jen informace jak masírovat, ale i co dobře provedená masáž udělá s psychikou člověka. Na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že masáže nejsou pouze pro sportovce a jinak fyzicky vytížené osoby, ale přínosem může být skutečně pro každého (vyjma kontraindikací). Ráda využiji nabídky i jiných kurzů školy EduSpa. Už teď se velice těším.

Denisa

 

Super listopadový čtyřtýdenní rekvalifikační kurz, lepší lektorku už jsme chtít nemohli. Jana byla úžasná, připravená a navíc bylo vidět, že ví, o čem mluví a má bohaté zkušenosti. Její kurzy můžu jen doporučit.

Dana

 

Děkuji za listopadový intenzivní masérský kurz pod vedením lektorky Janky Banszelové, za její trpělivý, profesionální a vstřícný přístup. Čtyři týdny byli nabité vyčerpávajícími informacemi a příjemnou atmosférou. Vřele doporučuji.

Ali

 

Děkuji za 4 týdny intenzivního kurzu strávené v příjemné atmosféře pod trpělivým, přátelským a profesionálním vedením lektorky Jany B., která nás dovedla k úspěšnému složení závěrečné zkoušky.

Marie

 

Jsem ráda, že jsem si vybrala základní masérský kurz u EduSpa. Pro mě, dojíždějící do Prahy, výborná lokalita na Černém Mostě, příjemné učební prostředí, odlehčená atmosféra v naší skupině, přitom profesionální a pochopitelný výklad lektorky Jany, obdiv k její trpělivosti s námi :) Budu vzpomínat na skvělé 4 týdny s úžasnými lidmi. Po všech stránkách obohacující kurz. Doporučuji.

Kateřina

 

Absolvovala jsem v říjnu intenzivní kurz u pana Merty. Oceňuji profesionální, důsledný a velmi lidský přístup. Byli jsme senzační kolektiv, který náš lektor skvěle doplňoval. Zkoušky jsme samozřejmě všichni bez výjimky zvládli. Jupíííí. Děkuji celému kolektivu EduSpa a těším se na další spolupráci.

Míša

 

Absolvovala jsem intenzivní kurz v říjnu u Slávka. Musím říci, že mi všichni ze třídy chybí, byli jsme super parta a dokonce mi chybí i učitel. Se Slávkem je sranda, má lidský přístup a připravil nás na zkoušky skvěle. Jsem šťastná, že jsem si vybrala tuhle školu. Všechno proběhlo perfektně. Už se těším na další kurzy.

Lenka

 

V říjnu jsem absolvoval intenzivní masérský kurz pod vedením p. Merty - na kurzu jsem se velmi dobře připravil na masérskou praxi. Touto cestou bych chtěl p. Mertovi poděkovat.

Petr

 

Ráda bych poděkovala naší lektorce paní Janě Banszelové, u které jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační masérský kurz v září 2017, za velmi milý a lidský přístup při výuce. Těším se na případné další setkání! Krásné podzimní dny všem.

Petra V.

 

Dobrý den, v červenci jsem absolvovala masérský rekvalifikační intenzivní kurz, pod vedením ÚŽASNÉ lektorky PANÍ JANIČKY BANSZELOVÉ, které chci touto cestou poděkovat. Tady se pozná kdo dělá práci s láskou :-) a díky této paní s velkým P. jsem se přihlásila opět s moji kolegyní "Jíťou" na další kurz Janičky - masáž lávovými kameny. Všem kteří chtějí dostat vyčerpávající informace, vřele doporučuji :-). Také děkuji všem mým novým kolegům, protože jsme byli tak skvělá parta :-). Všem přeji mnoho štěstí.

Jitka P.

 

Rád bych poděkoval lektorce Janě a samozřejmě celému týmu EduSpa za profesionální přístup, ochotu předávat cenné informace jak k technikám masírování, tak funkční informace pro podnikání, které jsou podložený dlouholetou zkušeností. Dávám velké plus k celkové atmosféře, rodinný přístup. Rád se s Vámi setkám při dalším profesionálně vedeném kurzu, plného pozitivní energie. :-)

Jaromír

 

Absolvovala jsem intenzivní kurz v Praze pod vedením Janičky. Bylo to skvělé, úžasné, naučné, skvělá parta lidí. Mohu jedině doporučit. Naučíte se spoustu nových věcí, užijete si zábavu a navážete přátelství :) Lepší lektorku a přípravu ke zkoušce jsme si nemohli přát!

Simona

 

Chci alespoň touto formou poděkovat za úžasný rekvalifikační masérský kurz. Janička je lektor na správném místě. Odbornost na vysoké úrovni je předávána s lehkostí a zlatým srdíčkem. Děkuji, Janičko, mé počáteční obavy z kurzu jsi proměnila v 3-týdenní zážitek :-). Snad brzy na dalším kurzu...

Zorka

 

Moc děkuji za 3 týdny strávené v EduSpa na rekvalifikačním kurzu. Byly pro mě nesmírně obohacující a pomohly mi přesměrovat k tomu, co mě opravdu zajímá a baví. Velmi oceňuji profesionalitu spojenou s přátelskou atmosférou, která v EduSpa panuje. Děkuji také lektorce Janě, která se svými bohatými zkušenostmi a moudrým životním přístupem, je učitelkou na správném místě.

Veronika

 

Dlouho jsem se rozhodoval, jestli Dexter nebo EduSpa. Nakonec za mě rozhodl termín a fakt nelituji. Super kurz se super atmosférou. Janička byla úžasná a 100% profesionál. Hlavně nás ale dokonale připravila ...nejen na zkoušku. Jani, moc Ti za vše děkuji a těším se na další kurzy!

Pavel

 

Tři týdny, intenzivní masérský rekvalifikační kurz a jeden člověk, který změnil můj život. I kdybych děkoval naší skvělé lektorce Janičce každý den, bylo by to málo za to, co pro mě a pro mé kolegy studenty udělala. Svojí profesionalitou, lidskostí, a osobními zkušenostmi nás do jednoho zdárně připravila na závěrečnou zkoušku... Děkuji Jani a těším se na viděnou na dalších kurzech v EduSpa.

Vladimír

 

Milá EduSpa College, v listopadu jsem u vás absolvovala intenzivní masérský rekvalifikační kurz a ráda bych za něj moc poděkovala! Především naší lektorce Janičce B., která byla velmi lidská, vtipná a celou naši třídu dovedla úspěšně ke zdárně vykonaným zkouškám. Po celou dobu nás vedla takovým přístupem, že jsme se doma nemuseli vůbec drtit a snažila se, abychom vše pochopili logicky. Užili jsme si všichni spoustu legrace a myslím, že to byl pro všechny kurz, na který se nezapomíná. Ráda bych poděkovala i ostatním z EduSpa, s kýmkoli jsem se zde setkala, všichni byli moc vstřícní, ochotní a profesionální. Absolvovala jsem u vás další tři kurzy a určitě budu pokračovat. Přeji vám vše jen to nejlepší a spoustu spokojených studentů!

Monika

 

Nikdy bych nečekal, že masérský kurz může být tak super. Celé tři týdny intenzivního rekvalifikačního kurzu byla, díky Janičce a všem zúčastněným, naprosto pohodová atmosféra, která se s jinými kurzy mimo EduSpa vůbec nedá srovnávat. Dlouho na to budu vzpomínat.

Jakub

 

Před nedávnem jsem v Praze absolvovala rekvalifikační masérský kurz pod vedením skvělé lektorky Janičky B., která nás svým úžasným a profesionálním přístupem, vlídností a trpělivostí zdárně dovedla až ke zkouškám. Celý kurz v našem kolektivu panovala velice příjemná a přátelská atmosféra navzdory věkové rozmanitosti všech účastníků. Z kurzu si odnáším spoustu vědomostí, které v budoucnu s jistotou upotřebím a také spoustu krásných vzpomínek. Mnohokrát děkuji a těším se na další spolupráci s EduSpa College :)

Danča

 

Absolvovala jsem právě masérský rekvalifikační kurz intenzivní u Janičky a jsem maximálně spokojená. Výběr této školy byla trefa do černého a to, že se sešel tak super kolektiv, bylo velké štěstí. Janičce bych ráda poděkovala za vše, co nás naučila, za její humor i trpělivost. Jsem ráda, že jsem se vydala tímto směrem a tento kurz nebyl mým posledním. Ještě jednou děkuji všem.

Romana

 

Chtěla bych napsat referenci na intenzivní rekvalifikační kurz sportovních a rekondičních masáží. Z kurzu odcházím po všech stránkách nadšená, plná energie a nových vědomostí. Paní učitelka Janička nám všechno krásně vysvětlila a dokonce i učení anatomie bylo v jejím podáním zábavné a neřkuli snadné. Sešli jsme se prima parta lidí, všech možných věkových kategorií a zaměření a celou dobu vládla prima atmosféra. Obávala jsem se, že se kurz povleče a budu se nudit (jsem totiž skoro z oboru, jen o trošku vedle - jsem veterinářka a veterinární chiropraktička), ale opak byl pravdou. Kurz uběhl jako voda, klidně bych si ho zopakovala. Moc děkuji.

Helena

 

Chtěla bych moc poděkovat lektorce Janičce Banszelové, která mi moc pomohla na masérském rekvalifikačním kurzu. Měla trpělivost a její znalosti a přátelský přístup dodali příjemnou atmosféru všem. Poznala jsem člověka, který dělá svoji práci srdcem.

Děkuji, Míla

 

Hezký den, chci ze srdce poděkovat Tomáši Vymětalovi za velmi hezký intenzivní rekvalifikační masérský kurz. Kurz se mi velmi líbil, jak skladbou výuky, tak i náročností a vedením. Dobrý pocit z kurzu mám i teď a mohu ho doporučit případným zájemcům o masírování. Co mi hodně dalo byl osobní přístup Tomáše, jeho zkušenosti, zanícení pro masáže všeho druhu a jejich použití ku prospěchu masírovaných. Děkuji a ať se Vám všem v EduSpa daří.

Ivo Bureš

 

Moc děkuji za skvělý intenzivní rekvalifikační kurz v Praze s Tomášem Vymětalem. Děkuji za jeho trpělivost a pečlivost. Všichni jsme si kurz moc užili, byly to fajn tři týdny.

Denisa S.

 

Děkuji za úžasný rekvalifikační kurz s vynikajícím lektorem Tomášem Vymětalem, který mi kdykoli poradil a ne jen v tématech toho kurzu, takže velké díky patří Tomovi!

Jiří

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Robertovi a celému EduSpa za úžasný kurz kraniosakrální terapie. Absolvovala jsem ho minulý týden v Praze a byla jsem nadšena. Vzhledem k tomu, že se již několik let věnuji práci s energiemi, je pro mne kranio úžasným propojením mezi fyzickým světem a světem energií, prohloubením a sjednocením. Lidské tělo je celek a jako k celku se k němu musí přistupovat a to právě kraniosakrální terapie umožňuje. Robert byl milý, vstřícný a velmi odborně erudovaný lektor, myslím, že se budu všude chlubit tím, že jsem se učila právě od něho. Kurz byl pro mne velkým darem a já s ním a s tím, co jsem se tam naučila, hodlám jako s darem nakládat. Ještě jednou děkuji a to nejen za Kranio, ale i za masérský rekvalifikační kurz (červenec v Hradci Králové), který vedl lektor Tomáš. Ten nás skvěle naučil anatomii a díky němu je ze mne dnes masérka a konečně dělám to, co mne baví, velké díky patří i jemu :-)

S úctou Věra Kloučková

 

Moc děkuji Jitce Bohuslavové za rekvalifikační kurz v Brně. Byly to intenzivně prožité tři týdny. Jitka má nejen úžasné znalosti a zkušenosti, ale hlavně velký dar předávat je dál. Skvělá a přátelská atmosféra to celé už jen doladila. Doporučuji všem, kteří váhají. Posune vás to o obrovský kus dál.

Tereza

 

Úspěšně jsem absolvovala fantastický intenzivní masérský kurz v Brně a mohu více než vřele doporučit. Velice děkuji lektorce Jitce Bohuslavové, která nám předala jak dlouholeté zkušenosti, tak i cenné rady z praxe. Vše dokonale vysvětlila a maximálně se nám věnovala. Jiti jsi skvělá :-)

Helča K.

 

Moc děkuji za úžasný rekvalifikační kurz, který se konal v červenci 2016 v Brně. Velice mne oslovila lektorka Jitka Bohuslavová svými hlubokými znalostmi a lidským přístupem. Moc mne to bavilo a těšilo. Moc doporučuji a těším se na další kurzy.

Lída

 

Velké poděkování Jitce Bohuslavové za fantastický rekvalifikační kurz /intenzivní/ v Brně. Je radost vidět Jituš při praktických ukázkách masáží, nasávat všechny její dlouholeté zkušenosti, má dar naučit, zdůraznit to podstatné...bylo to super, děkuji. Doporučuji!

Kačka

 

V EduSpa College jsem se nejprve namlsala indickou masáží hlavy u Evy a poté se rozhoupala k rekvalifikačnímu masérskému kurzu u Jany. Oba kurzy byly profesionálně vedené v příjemném prostředí i kolektivu. Určitě budu v masérských kurzech v EduSpa College pokračovat a jsem za tuto možnost vděčná.

Štěpánka

 

V EduSpa jsem absolvovala rekvalifikační kurz, kurz medové masáže a taky Trigger points. Organizace je skvělá, informace ještě lepší a už se těším na další kurzy a nové vědomosti. Užili jsme si spoustu zábavy a rozhodně bych nešla do žádné jiné školy! Celý tým EduSpa je skvělý a nejúžasnější je naše lektorka Janička!

Viktorka

 

Moc děkuji Tomášovi za krásně prožité tři týdny na intenzivním rekvalifikačním kurzu. Krásná přátelská atmosféra, úžasný přístup a trpělivost. Vřele doporučuji! :-)

Lenka

 

Mám za sebou úspěšně absolvovaný masérský kurz a mohu vřele doporučit. Lekcemi nás provázela zkušená masérka Jana Banszelová, na které bylo vidět, že jí učení baví. Obdivovala jsem, jak trpělivě odpovídala na naše dotazy a také s námi do nekonečna opakovala anatomii svalů lidského těla. Lekce s ní byly nejen poučné, ale ocenila jsem i přátelskou atmosféru. V rámci výuky jsme si také vyzkoušeli havajskou masáž, medovou masáž a masáž lávovými kameny. Lávové kameny mám v plánu brzy zakoupit a jít na nejbližší kurz - kam jinam než do EduSpa. Vřele doporučuji:)

Anna

 

Ještě jednou děkuji za tak nádherný zážitek, jakým pro mě byl intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením Janičky Banszelové. Byl to opravdu kurz intenzivní, plný užitečných a praktických informací, předávaných ženou, u které je vidět, že jsou opravdu ověřené praxí. Navíc oceňuji její přístup, laskavý humor, trpělivost a pochopení, když nám všechno hned nešlo od ruky. Ještě jednou děkuji Janě, ale i všem ostatním lektorům. Těším se na další setkávaní.

Bohunka

 

V listopadu jsme absolvovaly intenzivní rekvalifikační kurz a chtěly bychom poděkovat lektorovi Tomášovi za profesionální výuku, přátelský přístup a trpělivost. Díky němu byl kurz na vysoké úrovni a výborně nás připravil ke zkouškám prakticky i teoreticky. Ještě jednou děkujeme!

Eva a Dáša

 

Listopadový intenzivní kurz byl moc fajn. Nejlepší učitel je vždycky ten, kdo nejen rozumí věci, ale ještě má svou práci fakt rád. Takže, Jano, dík.

Jirka

 

Účastnila jsem se listopadového rekvalifikačního intenzivního masérského kurzu a chci velice chválit, jednak celkově školu, která nám vytvořila dobré zázemí a dala prostor naší lektorce Janě Banszelové, aby nás vše trpělivě a efektivně naučila, velmi nás podpořila v našem úsilí a vytvořila příjemnou atmosféru. Janičko díky.

Dáša

 

Ráda se připojuji ke spokojeným účastníkům rekvalifikačního kurzu. Letošní říjen byl pro mne ve znamení opravdu intenzivní výuky anatomie a masírování - Jani díky, žes nás dokázala naučit spoustu teorie a zároveň jsi nám předala praktické dovednosti, které každý z nás v budoucnu využije. Děkuji také všem účastníkům - po tři týdny jsme byli skvělý tým!

Lenka

 

Také já se přidávám ke spokojeným absolventům intenzivního masérského rekvalifikačního kurzu, který proběhl v říjnu 2015 ve skvělé partě studentů a kterým nás vedla výborná lektorka Jana B. Především jí patří velké díky za skvělý přístup k výuce i za morální podporu a empatii, kterou podporuje i nás, nedůvěřivce v sebe sama, že to dokážeme. Děkuji Jani, už teď jsem přihlášená na další (rozšiřující Beauty) kurz v EduSpě a těším se.

Šárka

 

Veliké díky Janě Banszelové!!! Podle mě skvělá učitelka, její metody jsou naprosto skvělé, vše dobře vysvětlí zábavnou formou. Právě díky Janě byla atmosféra super, rekvalifikační kurz mě velmi bavil a dal mi víc, než jsem předem očekával! Těším se na další kurzy...

Zdeněk

 

Ve dnech 5-23.10.2015 jsem absolvoval rekvalifikační kurz pod vedením lektorky Janičky Banszelové. Celý kurz jsem si užíval, jelikož Janička vytvořila skvělou atmosféru a poskytovala nám i své zkušenosti z dlouholeté masérské praxe. Výuku anatomie realizovala zábavnou a velice účinnou formou. Co závěrem? Nádherná atmosféra, spousta nových znalostí a hlavně přátelský přístup a perfektní kolektiv celé EduSpa College. Děkuji celému kolektivu a vřele doporučuji všem zájemcům o masérské kurzy.

Drahomír

 

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat Janě Banszelové, která nás prováděla intenzivním rekvalifikačním masérským kurzem v říjnu 2015. Dokázala nás nejen naučit anatomii a masáže, ale přinesla do skupiny i atmosféru plnou bezpečí a naděje, že my všichni jsme schopni se nové věci naučit. Díky za to Jani, dodává mi to více sebevědomí a mám chuť se rozvíjet dál! Jsem nadšená z kvality kurzů a lektorů v EduSpa a těším se na další kurzy:-) Krásné podzimní dny!

Aneta

 

Dobrý den, rád bych se připojil k Anetě a moc poděkoval Janě za parádní rekvalifikační kurz. Super lektorka, super parta!!! Už se chystám na další kurz.

Pavel

 

Zúčastnila jsem se podzimního intenzivního masérského kurzu v Praze a byly to bezvadné tři týdny strávené s úžasnou paní Janou a skupinou 11 příjemných lidí, kde jsme se dozvěděli spoustu informací nad rámec vyučování, rady i veselé historky z praxe, kterými bylo prokládáno učivo. Masírování se vám opravdu dostane do ruky a různými přístupy si zapamatujete i méně zapamatovatelnou anatomii..Doporučuji..:)

Zdenka

 

V létě jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační masérský kurz v Praze u Jany. Prožila jsem krásné tři týdny se skvělou partou a úžasnou lektorkou, která svým laskavým přístupem vytvořila pohodovu atmosféru a připravila nás nejen ke zkoušce, ale také předala své osobní zkušeností a užitečné rady. Děkuji Jani a těm, co se ještě rozhodují, určitě doporučuji.

Jana

 


V srpnu jsem absolvovala rekvalifikační kurz v Praze a byla jsem nadmíru spokojená. Lektorka (Jana Banszelová) byla ÚŽASNÁ. Sešli jsme se i skvělá skupina. Celkově se nám dostalo profesionální, ale uvolněné- přátelské výuky. Těším se na další kurzy :)

Karolína

 

Musím zde napsat referenci na lektorku Jitku Bohuslavovou, díky které se můj rekvalifikační masérský kurz, který jsem absolvovala v červenci v Brně, proměnil v báječný zážitek. Jitka je profesionál s bohatou praxí, díky čemuž jsme dostali fundované odpovědi na veškeré naše dotazy, probíraná látka byla dávána do souvislostí a doprovázena praktickými příklady a zkušenostmi z praxe. Díky tomu probíhala výuka naprosto pohodově, přirozeně a přitom velmi účinně, což se odrazilo i na výsledcích u závěrečných zkoušek :-) Ještě jednou Jitce moc děkuji a těším se na setkání u dalších (v tuto chvíli asi 5-ti) kurzů :-)

Markéta

 

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu EduSpa za nádherné tři týdny, které jsem strávila na rekvalifikačním kurzu v červenci 2015. Již od prvního kontaktu víte, že jste oslovili TY správné. Nejde snad ani vyjmenovat vše, co mě nadchlo, oslovilo a příjemně překvapilo... Ale s jistotou můžu říct, že se budu často a ráda vracet. Už teď jsem přihlášená na dalších 5 kurzů a moc se těším. MŮŽU JEN A JEN DOPORUČIT !!!

Kateřina Lišková

 

Dobrý den. Přihlásila jsem se v červenci 2015 na 3 týdenní intenzivní kurz masáží do Brna. Byli to krásné dny s partou úžasných lidí, pořádně jsem si to užila, každý den jsem odcházela namasírovaná. Pod vedením skvělé Jitky B., která svým trpělivým přístupem nás všechny naučila masírovat a dokonale nás připravila na zkoušky, všem doporučuji a tímto i Jitce moc děkuji.

Petra Š.

 

Dobrý den, měla jsem v úmyslu napsat krátce po intenzivním rekvalifikačním kurzu (červenec 2015), ale "neměla jsem čas", neboť jsem veškerou energii vrhla směrem k otevření vlastního masérského a poradenského studia v Písku. Kurzem nás zkušeně a trpělivě provedla Janička Banszelová, takže děkuji za pomyslné zažehnutí jiskry jí i vedení školy a také mým úžasným spolužákům. Moc se těším na další kurzy této školy, seznam máme už celá rodina :), i někteří naši přátelé, neboť kam vlezu tam někoho "nakazím" nadšením. Zdravím a těším se na Janičku i jiné lektory Vaší školy, které doufám v dohledné době potkám.

Dita Šmídová Hejníková, Bavorov

 

Chtěla bych vyjádřit díky a spokojenost za absolvování intenzivního rekvalifikačního kurzu. I přesto, že jsem na kurz nepřišla v psychické pohodě, díky laskavému a empatickému přístupu lektorky Jitky se to podařilo zvládnout. Moc se mi líbil její přístup výuky, která byla prokládána velmi vtipnými historkami, jejími bohatými zkušenostmi z masérské praxe. Bylo to velmi obohacující. Vřele doporučuji všem:-)

Petra H.

 

Masérský kurz 13.-31.7., Praha, mi dal mnohem víc než jsem očekávala. Skvělá atmosféra, profesionální přístup a mnoho informací navíc. Dlouho jsem vybírala, pak jsem se rozhodla dle pocitu z videoreportáží... a ráda se s Vámi zase potkám.

Petra

 

Jsem absoloventkou intenzivního masérského kurzu na EduSpa College. Tři týdny s bezva partou a rovněž tři týdny úžasné práce pod vedením Jitušky Bohuslavové. Kurz mi ukázal úplně jiný směr tohoto krásného povolání. Děkuji Jitce a vřele doporučuji všem, kteří chtějí takto pomáhat lidem. Registrujte se !!

Gábina, Mikulov, léto 2015

 

Děkuji Jitce za moudrost a lásku, kterou věnuje svému životnímu koníčku a předala ji i nám na int.rekval. kurzu v červenci 2015. Mohu srovnat s konkurencí a její výuka byla srozumitená každému, obohacena o příklady z běžmé praxe maséra, názorné ukázky a vazby mezi probíraným učivem. Díky tomu jsem se např. svaly naučila velmi rychle a díky vysvětlení vztahů mezi nimi jsem si je zapamatovala jinak, než běžným šprtáním. Děkuji i za trpělivost, kterou věnovala každodenně opakování učiva. Byly to prostě skvělé 3 týdny a děkuji Ti za ně, Jituš :-).

Jana Z.

 

Kdo ještě váhá s přihlášením na intenzivní rekvalifikační kurz, tak mám pro něj dobrou zprávu - může přestat váhat a okamžitě se přihlásit, protože zažije ještě něco lepšího než lázně a dovolenou dohromady, byly to nádhérné tři týdny se skvělými lidmi a úžasnou lektorkou Jitkou s velkým darem trpělivosti a klidu. Neváhejte!

Milada, RK Brno, léto 2015

 

Chtěla jsem Vám sdělit svoji velkou spokojenost z Masérského rekvalifikačního kurzu - intenzivního, který byl v Brně veden Jitkou B.. Byla jsem nadšena vybavením tříd, perfektně zpracovanými skripty a hlavně lektorkou, která nás vše skvěle naučila, byla zábavná a hlavně si nás všechny získala svým přístupem. Těším se na další kurzy a hlavně na novou práci s lidmi, která mi přináší radost a potěšení.

Edita

 

V červenci (13.7.-31.7.2015) jsem absolvovala intenzivní Masérský rekvalifikační kurz pod vedením Jitky Bohuslavové v Brně. Kurz předčil zcela moje očekávání. Jitka nás perfektně připravila jak z hlediska teoretických znalostí (anatomie svalů neměla chybu - jednoduše a srozumitelně podaná a snadno zapamatovatelná), tak i praktických (techniky masáží a zkušenosti z praxe). Kurz vřele doporučuji všem zájemcům, kteří chtějí získat praktické poznatky pro práci maséra.

Jana J.

 

Dne 15.6.2015 jsem zdárně dokončila třítýdenní intenzívní rekvalifikační kurz. Byli jsme tu výborná parta pod vedením Janičky B, které touto cestou ještě jednou za vše moc děkuji :) Všem mohu EduSpa College jen a jen doporučit. Mají zde krásné prostředí učeben, profesionální a hlavně lidský přístup a moc se těším na nějaké další kurzy strávené u vás :)

Danuška

 

Ahoj, dnes 4.5. jsem úspěšně dokončila 3týdenní intenzivní rekvalifikační kurz. Moc děkuji Janičce B., která mě - i celou naši skupinu skvěle připravila ke zkouškám a během těch 3 týdnů trpělivě vedla "světem" anatomie a masáží. Těším se na další kurzy :-).

Natalie

 

Před pár dny jsem dokončila intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením Janinky B. Byla to nádherná dovolená, kterou jsem nemohla strávit lépe. Tento kurz mě naučil lásku k anatomii a masážím obecně a jsem připravena rozvíjet své masérské schopnosti za pomoci lektorů EduSpa. Ze vřelého upřímného přístupu lektorky Janinky i všech z EduSpy jsem nadšena. Už se těším na další kurzy, které mi, jak doufám, pomohou stát se dobrým masérem. Děkuji všem z EduSpy.

Mirka

 

Dobrý den, během března jsem v EduSpa absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením lektorky Jany B. Celý kurz v této škole mohu jenom doporučit a už se zde těším na další. Lektorka byla nejen velmi vzdělaná po stránce profesní, ale také skvělý člověk. Teorií i praxí jsem stále nadšena. Velký bonus byla i parta spolustudentů. Všechny zdravím :-) Celkový přístup školy byl velmi vstřícný a přátelský.

Petra

 

Dobrý den, právě jsem absolvovala intenzivní masérský kurz v Praze u Jany. Prožila jsem super tři týdny ve skvělé partě a dozvěděla jsem se neuvěřitelně mnoho. Byl to úžasně strávený čas, který doufám, že nastartuje můj život novým směrem. Všem děkuji a těm, co se rozhodují, vřele doporučuji.

Míla

 

Absolvovala jsem intenzivní rekvalifikační kurz od 9.2.-27.2.2015 a jsem velmi ráda, že jsem si tento kurz vybrala. Byla jsem se vším naprosto spokojená a díky skvělé lektorce Janičce B.,která nám celý kurz zpříjemnila nejen svým velmi milým přístupem, pohodovou atmosférou a hlavně odbornými informaceni, kterými nás skvěle připravila na zkoušky a i celkově do masérské profese. Tuto školu můžu jen doporučit!

Terka

 

Ahoj všem, pokud stále váháte, zda do toho jít a zda právě sem...tak neváhejte. Kurz mám za sebou, intenzivní třítýdenní rekvalifikaci. Ani jsme nemrkli a bylo po kurzu. Příprava intenzivní, profesionální, ale přesto lidská. Zkoušek se nebojte, neb se všechno naučíte během kurzu. Za mne palec nahoru.

Slávka

 

Absolvovala jsem intenzivní rekvalifikační masérský kurz pod vedením báječné lektorky Janičky Banszelové. Svým laskavým přístupem vytvořila téměř rodinnou atmosféru a dokázala nám všem předat kromě předepsaných informací i spousty svých osobních zkušeností a užitečných rad. Pro sebe osobně považuji tento kurz za velmi obohacující a mohu ho vřele doporučit všem dalším zájemcům. Děkuji též panu Robertovi za nečekanou možnost získat i bonusové informace. Přeji EduSpa College hodně štěstí.

Monika

 

Čerstvě jsem absolvoval intenzivní měsíční kurz masér pro sportovní a rekondiční masáže. Kurz proběhl profesionálně v přátelské atmosféře a získal jsem skvělý základ pro praxi či další vzdělání v masérství. Můžu jenom doporučit!

Majk

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat Janičce, která mě a mého přítele skvěle připravila v rekvalifikačním kurzu na cestu maséra, Jitce za úžasný kurz Havajské masáže, Evičce za Breussovu masáž a Indickou masáž hlavy a nakonec i Kamilovi a Zdeničce za kineziotaping. Všem moc děkujeme a těšíme se na další a další kurzy, které určitě navštívíme. Přejeme krásné vánoce a šťasný Nový rok 2015.

Ivana a Andriy

 

Masérský rekvalifikační kurz intenzivní Praha 6.10.2014 - 24.10.2014. Byly to neuvěřitelně krásné tři týdny mého života s úžasnými lidičkami. Děkuji skvělé lektorce Janě Banszelové. Pokud máte strach a už několikrát jste se svaly a kosti učili a stále nejste schopni si je zapamatovat, pod vedením Jany je budete odříkávat i ze spaní jako násobilku a nejen to. Janča umí předat svoji lásku k masážím i své obrovské zkušenosti z praxe. Děkuji.

Soňa

 

Dobrý den, mám za sebou úspěšně zakončen masérský kurz. Touto cestou chci poděkovat Janičce Banszelové za její velkou trpělivost. Zažila jsem krásné tři týdny života s prima partou...spoustu legrace. Děkuji a těším se na další kurzy

Zuzka

 

Dne 24.11.2014 jsem úspěšně složila zkoušky rekvalifikačního kurzu vedený Janou Banszelovou. Patří jí velký dík za to, jak nás všechny ke zkouškám připravila. Jen díky její nesmírné trpělivosti a pedagogickým schopnostem do nás doslova nadupala všechny vědomosti potřebné ke zkouškám, ale i mnoho dalších užitečných rad a vědomostí, které se nám budou hodit pro naši budoucí praxi. Moc děkuji a těším se 18.12.-22.12. na dalších dvou kurzech.

Jindřiška

 

V červenci 2014 jsem v Praze absolvovala intenzivní masérský kurs, který vedla výborná lektorka Janička B. Díky ní jsem si znovu zažila, jak je fajn zase sedět ve "školní lavici"a získávat nové informace. Celé tři týdny plynuly ve velice příjemné, přátelské a veselé atmosféře, a zároveň jsme se dozvěděli a naučili mnoho nového a užitečného. Díky, Jani, za Tvoji práci :)

Jana Z.

 

Dobrý den, absolvovala jsem rekvalifikační intenzivní kurz masáží 8.9 až 26.9. 2014. Děkuji moc všem jež nás učili za jejich trpělivost a zájem.

Eva

 

V červenci 2014 jsem absolvovala intenzivní masérský kurz sportovní a rekondiční masáže v Praze. Kurz vedla Janička, je to úžasný člověk, který vám ve všem pomůže. Jsem strašně ráda, že jsem měla čest ji poznat. Odnesla jsem si spoustu nádherných zážitků, vědomostí a pokaždé úsměv na tváři. Za vše velice děkuji a v kurzech budu pokračovat dál.

Veronika M.

 

Dobrý den! Od 7.7.2014 jsem absolvovala intenzivní masérský kurz, kterým nás provázela naprosto úžasná učitelka Janička B. Měla jsem z kurzu strach, ale díky jejímu vedení mě strach okamžitě přešel. Umí krásně všechno vysvětlit a je opravdu trpělivá. Na kurzu jsem se vrátila do dětských školních let a díky Janičce si kurz báječně užila a hlavně se naučila dobře masírovat. Ještě jednou moc děkuji a ROZHODNĚ doporučuji !

Petra Kratochvílová

 

Absolvovala jsem květnový intenzivní rekvalifikační kurz v Praze s Janou B. Byla strašně hodná a podělila se s námi o spousty a spousty zkušeností - tak hodnou a chytrou ženskou jsem nikdy nepotkala :-) A ani nevím jak jí poděkovat. Díky ní i celkovému úžasnému přístupu všech lidí z EduSpa (včetně paní asistentky, která mě tak laskavě pouštěla chudák do školy už v nelidské ranní hodiny :-D), jsem mohla složit zkoušku. Všichni byli moc přátelští, laskaví a tolerantní. Vážně se těším na další kurzy!

Verča B.

 

Zdravím a děkuji všem pracovníkům EduSpa za vstřícný přístup. Chtěla bych velice poděkovat Robertovi za to, jakým způsobem kurzy vede a především řídí, protože až se tímto způsobem naučíme jednat všichni, budeme se mít opravdu dobře :-D Pak jsem slíbila pochvalu před nastoupenou jednotkou Jirkovi Drabíkovi, který nás skvěle připravil ke zkouškám na intenzivním kurzu v HK a jehož přístup byl báječný. S přáním ať se nám všem daří.

Jana z Hořic

 

V lednu 2014 jsem absolvovala rekvalifikačni kurz, dále pak lávovky, dornovku a už se těším na další. Úžasní lektoři posunuli mé znalosti, bezva kolektiv mi zanechal spoustu báječných vzpomínek a nových přátel. Škoda, že už je to za námi, neváhejte a jděte si to vyzkoušet.

Pavla

 

Jděte do toho! Již od prvního dne jsem byla nadšená z atmosféry a z přístupu, který se Vás ve škole dotkne, ať už jste měli v plánu naučit se masírovat, dozvědět se více informací k podnikání, zvládnout zkoušky nebo jste si přišli pro cokoli jiného. Až do posledních dní se můj údiv zvětšoval. Děkuji za doslova hmatatelné zážitky pod vedením lidí, kteří svou práci lidsky a s nadšením žijí, nikoli dělají. Děkuji za otevřenost a možnost vyzkoušet si kvalitní masážní prostředky a pomůcky v bezpečném prostředí. Děkuji za kombinaci vysoké úrovně odbornosti s individuálním přístupem. Konečně zas jednou byla má představa pozitivně přemožena.

Díky Šárka

 

Zdravím. V lednu 2014 jsem absolvoval masérský kurz vedený Janou B. Neměl chybu, sešla se tam dobrá parta lidiček a hlavně Janča, která se s námi podělila o své zkušenosti, za což ji moc děkuji. Celý kurz měl vynikající úroveň a všichni jsme díky Janě pochopili, co masérská práce obnáší. Medovku vedla Jitka také na vysoké úrovni a proto byla čest s takovými profíky pracovat a učit se od nich. DÍKY. Těším se na další kurzy.

Aleš S.

 

Zúčastnila jsem se intenzivního kurzu pod vedením lektorky paní Banszelové. Byly to nezapomenutelné 3 týdny, za které patří velké díky nejen úžasné lektorce, ale i celé škole EduSpa College, včetně skupiny odhodlaných nadšenců, naučit se něčemu novému. Pokud se rozhodnete pro tuto školu, uvědomíte si, že jsou na světě pořád osoby, které Vám s radostí vykouzlí úsměv na tváři a předají veškeré zkušenosti, aby Vám otevřeli novou cestu životem :-) Velké díky :)

Veronika

 

V termínu 13.1. - 31.1. 2014 jsem se účastnila intenzivního masérského kurzu s Janou Banszelovou. Díky ní jsem pochopila, co znamená ,,škola hrou,,. Vědomosti nám předávala zábavnou a nenucenou formou. V této škole se nevyučuje jen holá teorie, ale lektoři předávají i své dosavadní zkušenosti z praxe. Sešli jsme se tam skvělá parta, dobře jsme se bavili, každý den jsem se na výuku velmi těšila. Děkuji za znalosti i motivaci k další práci :)

Lenka K.

 

I já jsem absolvoval tento kurz a musím říct, že rozhodně nelituji. Ocenil bych především naší lektorku Janičku - jakožto úžasnou a především lidskou bytost s obrovskou snahou předat všem studentům ze svých dosavadních bohatých zkušeností to nejlepší. A to tak neúnavně a ochotně, dokud každý chce a má zájem. Když pak připočtu i výborně zpracované studijní materiály od školy, partu skvělých kolegů, musim uznat, že špatně to snad ani dopadnout nemohlo. :)

Děkuji Erik

 

Absolvovala jsem intenzivní masérský kurz s Janou Banszelovou. Zařazuji mezi nejhezčí tři týdny v mém životě :) Krása. Příjemná atmosféra, profesionální úroveň. Jana si našla čas pro každého, nabízela i "doučování" ve svém volném čase. Kolegům, kterým to zpočátku do hlavy nelezlo, to tam dostala. Velké díky. Určitě budu pokračovat. Na medovku jsme měli Jitku Bohuslavovou, taky špička.

Markéta Málková

 

Absolvovala jsem intenzivní masérský kurz s Janičkou Banszelovou. Naprosto úžasné tři týdny, kdy nevnímáte čas. Jana je lektorka na vysoké úrovni, je velmi vstřícná a důsledná, věnuje se jak skupině, tak jednotlivci. Díky celému kurzu a hlavně díky Janě mám velkou motivaci pokračovat dál.

Zlata

 

Dobrý den, v listopadu jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením Dr. Jany Friedl, které patří velké díky za profesionalitu - jak teoretickou, tak i praktickou. Má individuální a laskavý přístup, díky Janě jsem i úspěšně zvládla závěrečné zkoušky. Jsem velice ráda, že budu právě v EduSpa absolvovat další příjemné kurzy a už se na ně moc těším. Všem vřele doporučuji. Pracuje se v příjemném a pozitivním prostředí plném profesionality.

Díky Iveta

 

Dobrý den. Také jsem se zúčastnila rekvalifikačního intenzivného kurzu s Janičkou a můžu potvrdit, že to byly opravdu nejrychleji uběhnuté 3 týdny. Zároveň obdivuji naši skvělou lektorku Janu, měla s námi obrovskou trpělivost. Jani děkujeme za to, že jsi nás skvěle připravila k závěrečným zkouškám. Přeji všem štěstí v životě a hodně pracovních úspěchů. EduSpa College můžu všem doporučit.

S pozdravem Lenka

 

Dobrý den, v pátek 13.12. naše skupina ukončila intenzivní 3 týdenní kurz rekvalifikační s paní Janou Banszelovou. Hned v začátku nám řekla, že to budou nejrychleji uběhnuté týdny našeho života a při zpětném pohledu vidím, že je to tak. Ale zároveň nejintenzívnější a za to jí chci za sebe poděkovat. Kurz s ní byl aktivní, přinesla mnoho informací ze své praxe, mnoho rad do naší masérské budoucnosti a za to jí patří obrovské díky. Jsem velmi šťastna, že jsem tento kurz absolvovala s Vaší školou :-) Všichni jste báječní, přeji hodně úspěchů a těším se na další vzdělávání s EduSpa :-)

Míla

 

Dobrý den, jsem čerstvá absolventka masérského kurzu v Hradci Králové a chtěla bych velmi poděkovat Jirkovi Drabíkovi za skvělé vedení kurzu i všem lidem, kteří se sešli na tomto kurzu. Byl to báječný zážitek, děkuji mockrát!

Míša

 

Dobrý den, absolvovala jsem rekvalifikační masérský kurz 7.-25.10., touto cestou děkuji celému týmu EduSpa a především úžasné lektorce Janě Friedl za skvělou výuku, trpělivost, rady a zkušenosti...

Žaneta K.

 

Ráda bych touto cestou pochválila lektorku Janu Friedl za vedení rekvalifikačního kurzu masér v Praze od 7.10. do 25.10.2013. Její skvělý přístup, jak k výuce teorie, tak k praxi v masáži a obohacení o různé další tipy a bonusy pro masáže. Jana je také skvělý, pohodový člověk a terapeut.

Markéta M.

 

Dobrý den všem, kdo se rozhodujete kam na rekvalifikaci v oboru masér. Já jsem se rozhodla pro EduSpa - v srpnu náš kurz vedl MUDr. Mário Gočál a musím říci, že lépe jsem si školu vybrat nemohla. Mário je skvělý lektor, který nás mnoho naučil. V září jsem absolvovala další kurzy a musím říci, že jsem opravdu nadšena. Lektoři v EduSpa jsou opravdu vynikající a hodně se naučíte.

Veronika K.

 

Dobrý den! V srpnu jsem absolvovala třítýdenní intenzivní kurz sportovní a rekondiční masáže v Brně s lektorem Jirkou Drabíkem a musím podotknout, že Jirka je opravdu super. Kurz mě velice nadchnul a přihlásila jsem se hned na další. Byly to velice příjemně strávené tři týdny, také díky dobré partě lidí, která se tam sešla. Moc děkuji EduSpa College a těším se na další kurzy. Všem můžu jen doporučit.

Alice

 

Prožila jsem krásné, obohacující a nevšední 3 týdny základního masérského intenzivního kurzu v Brně (8.7.-26.7.). Těžko se dá pár větami vystihnou všechny zážitky, dojmy, pocity, bylo jich spousta. Příjemné, klidné prostředí zelené vilové části Brno-Pisárky, velmi dobré vybavení učebny včetně možnosti vyzkoušet si různé (ne vždy nejlevnější) masážní oleje, zcela dostačující a praktické zázemí v podobě toalet, sprch, mikrovlnky, rychlovarné konvice. Výborně strukturovaná výuka s okamžitou zpětnou vazbou a stoprocentní propojení teoretických znalostí s praktickými dovednostmi. A nad vším tím velká osobnost vysoce kvalifikovaného lektora Mudr. Mária Gočála, připraveného kdykoli k diskusi i pomoci a zároveň plného nezbytné trpělivosti a pochopení pro začátečnické chyby i nechuť učit se úpony svalů, především však zdroje neutuchajícího entuziazmu, díky němuž se musel zastydět každý, kdo svou občas i neskrývanou únavou či lhostejností jen minimálně narušil průběh výuky (doufám, že lektor je za tu dřinu řádně zaplacen! :-)) Děkuji celému organizačnímu týmu EduSpa!

Pavla B.

 

Děkuji Janě za krásné tři týdny, které jsem strávila na masérském rekvalifikačním kurzu intenzivním od 20.5.2013 do 9.6.2013. Bylo to pro mne velmi naučné a hodně jsem si z toho odnesla, hlavně ponaučení do života. Jana je velmi skvělý člověk a umí lidi správně namotivovat tak, aby ze sebe vydali to nejlepší a přestali o sobě pochybovat. Ještě jednou děkuji.

Laďka

 

V termínu 15.4. - 3.5.2013 jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz vedený Janou Friedl a všem mohu tuto zkušenost vřele doporučit. Byly to úžasné tři týdny plné nových informací, zážitků a spousty legrace. Moc děkuji Janě a celému týmu EduSpa!

Jana A.

 

Přeji krásný den, a s vděčností vzpomínám na skvělé tři týdny masérského kurzu 28.1. až 15.2.2013. Laskavé, vlídné, pečlivé a trpělivé vedení Mudr. Mário Gočala, cenné a praktické rady Daniely, a úžasné kolegy, studenty masérských praktik. Společně jsme se učili a navzájem povzbuzovali k získávání znalostí i praktických dovedností. Všem moc děkuji, a také celé EduSpa, a těším se, že se ještě uvidíme.

Jaromír H.

 

Krásný den do EduSpa, 15.2. jsem úspěšně ukončila intenzivní rekvalifikační kurz se skvělým lektorem Máriem. Už nyní můžu říct, že to určitě nebylo naposled a do EduSpa se budu vždy ráda vracet. Chtěla bych poděkovat opravdu všem milým lidem z kurzu. Byli jste každý úplně jiný, zároveň jsem se mohla od každého z vás něco nového naučit. Tobě Mário, také patří velký dík za tvojí trpělivost, milý přístup a profesionalitu. Jsi určitě člověk na správném místě. Díky také tobě Dančo! Budete mi všichni moc chybět a doufám, že jsme se neviděli naposled.

Krásné dny přeje Romana E.

 

Vážený týme, vřelé pozdravy a poděkování jak za celý intenzivní rekvalifikační kurz, tak za celkovou úroveň školy, prostředí a materiálně-technickou vybavenost, velmi dobrou komunikaci a organizační zabezpečení. Velké poděkování za našeho báječného lektora MUDr. Mária Gočala, který své kvalitní vědomosti a masérské dovednosti umí nádherně předat - vysvětlit i vštípit do paměti. Dělá svoji práci srdcem a je to cítit. Tři týdny pod jeho laskavým i pevným vedením byla jedna velká radost. Přeji hodně zdaru v další činnosti.

Petr H.

 

„Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak vně." Zákon přitažlivosti říká, že podobné věci se přitahují a naše myšlenky fungují jako magnet. Vše, co přichází do našeho života, do něj přitahujeme. To byla ta neviditelná síla, která mě jedním nevinným kliknutím na internetu dovedla do EduSpa College. Rekvalifikační intenzivní kurz Praha 28. 1. 2013 - 15. 2. 2013. S velkým díky pro Danielku, která má mimochodem úžasné stránky, které pohladí po Duši, sotva je otevřete. A s obrovským díky pro Mária, jehož energie z něj sálá jako ze Slunce a pohltí každého, kdo se ocitne v jeho blízkosti.

S přáním hezkého dne pro všechny Romana D.

 

Pěkný den, absolvoval jsem od 28.1.-15.2.2013 masérský intenzivní kurz a rád bych touto cestou poděkoval za naprosto skvělé 3 týdny, kdy jsem potkal úžasné lidi a naučil se hodně zajímavého. Mário, který kurz vedl, je profesionálem svého oboru a patří mu uznání za jeho trpělivost a vstřícnost, která nás hodně naučila. Díky patří také Robertovi, který se nám na kurzu věnoval a je opravdu člověkem na správném místě. EduSpa mě znovu utvrdila v tom, že patří mezi ty nejlepší a můžu ji všem doporučit.

Petr P.

 

Když jsem se přihlašovala na Rekvalifikační kurz masáží, v Praze, termín od 26.listopadu, a četla jsem si zde na webu reference ke kurzům, ptala jsem se sama sebe "Bude to opravdu tak svělé?" Dnes je to první den po absolvování kurzu a já se sama sebe tentokrát ptám "Může člověk zažít ještě něco příjemnějšího?" Kurz byl skvělý, naše lektorka Janička byla úžasná, profesionální a trpělivá. Během těch tří týdnů, kdy většina z nás "dřela" od rána do večera, jsem prožila snad vše. Děkuji za všechno a doufám, že se s většinou "parťáků" z kurzu ještě potkáme :-)

Veronika

 

Dobrý den, rády bychom touto cestou ještě jednou poděkovaly za bezvadné tři týdny na masérském rekvalifikačním kurzu v Plzni (a rovněž i na havajské masáži, kterou jsme stihly mezi tím :-)) a to jak za skvělou atmosféru, tak i za spoustu nových a zajímavých informací a zkušeností a samozřejmě za tu nejlepší "paní učitelku" Jitku :-) Děkujeme a vřele doporučejeme!

Hana a Marta

 

Děkuji všem a všemu za to, že jste! Jistě to nebyla jen náhoda, že mne zaujala právě EduSpa College v nekonečném moři institucí nabízejících rekvalifikační a odborné kurzy. Jestli se právě někdo z vás rozhoduje s kým se stane profesionálním masérem, neváhejte ani chvilku, jste tu správně! Nejvyšší úroveň vaší přípravy je s EduSpa College zaručena a to po všech stránkách! Absolvoval jsem v srpnu rekvalifikační masérský kurz - intenzivní v Plzni, s úžasnou lektorkou Jíťou, která vás bude svými bohatými zkušenostmi intenzivně inspirovat k těm nejlepším výkonům a mnozí mi dáte za pravdu, že se vám Jíťa prostě zabydlí v srdci... Na řadu přichází nekonečná řada superlativ, bylo to prostě super, sešla se skvělá parta krásných pozitivně naladěných lidí, dnes už masérů ;-) kteří tak budou šířit své výjimečné poslání... vždyť léčivý dotyk je to nekrásnější, co můžeme lidem v dnešní uspěchané době dát! Byly to skutečně inspirativní tři týdny na které nikdy nezapomenu! A protože i úspěšný masér se musí neustále zdokonalovat, těším se na vás na všechny v některém z dalších odborných kurzů.

Petr

 

Dobrý den, chci ještě touto cestou poděkovat EduSpa a lektorce Janě Friedl za její profesionální vedení rekval. intenz. kurzu (ukončený 27.7.2012), ale zároveň za její lidskost, vstřícnost, laskavost, trpělivost, ochotu a za to, co a jak nás během těch tří týdnů dokázala naučit. Děkuji i celému kolektivu zúčastněných za příjemnou atmosféru během celého kurzu.

Jitka Sýkorová

 

EduSpa a hlavně Janičko - DĚKUJI. Bylo to milé, přátelské, náročné a profesionální.

Eva

 

Zdravím EduSpa, chci poděkovat za bezvadný červencový rekvalifikační kurz vedený Janou Friedl. Byl opravdu báječnej. Moc se mi líbí, že berete v úvahu tělo jako celek, zahrnujete i tradiční čínskou medicínu atd... často se nevidí pohromadě tolik podpory a profesionality. Díky, a těším se na další kurzy :-).

Hanka Tůmová

 

Dobrý den, 27.7.2012 jsem ukončila rekvalifikační intezivní masérský kurz a touto cestou bych ještě jednou ráda poděkovala lektorce Janě Friedl za její laskavost, trpělivost, profesionální ale i přátelský přístup. Děkuji i skvělému kolektivu za příjemnou atmosféru. Všem doporučuji. Ještě jednou děkuji.

Renata

 

Jelikož Martina, (viz. níže - intenzivní rekv. kurz ukončený 27.7.2012), popsala vše, tak dokonale, že nemám co dodat... :-) Napíšu pouze DĚKUJI.

Pavla

 

Přeji dobrý den, právě jsem dne 27.7.2012 ukončila intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením lektorky Jany Friedl. Velice děkuji za její dokonalou schopnost učitelskou a psychologickou a vřele doporučuji všem, kdo se chtějí opravdu naučit co nejlépe poznat lidské tělo pro zvládnutí masérského umění, neboť má představa o masáži byla po absolvování tohoto kurzu povznesena na umění léčit. Před tímto kurzem jsem byla na krátkodobých kurzech u jiné firmy a tak mohu srovnávat kvalitu v přístupu, který zde byl naprosto profesionální, s touhou posílat do světa ty nejkvalitnější maséry, oproti více komerčněji podanému přístupu u jiné firmy. S trpělivostí a péčí nám bylo předáno maximum ze zkušeností a znalostí lektorky Jany Friedl, které bylo možno zvládnout během tak krátké doby. Mohu říci, že kurz je vskutku intenzivní, avšak během této doby získáte opravdový vztah k této práci, kterou budete chtít vykonávat co nejlépe, aby vaši klienti našli u vás občerstvení, sílu, klid a tu nejlepší péči o své tělo. Děkuji také za vstřícnost firmy, která s velkou ochotou vyhověla i mým neobvyklým požadavkům. Děkuji i za krásnou atmosféru a vzájemnou podporu, která panovala mezi všemi ženami. Ještě jednou všem děkuji a těším se na další kurzy, které zde budu v budoucnu zcela jistě absolvovat.

Martina

 

Dobrý den, v termínu od 12.3.2012 jsem se zúčastnil rekvalifikačního kurzu intenzivního a 12.4.2012 kurzu čokoládové masáže. Oba kurzy byly vedeny lektorkou Janou Friedl a byly to nezapomenutelné chvíle. Jsem student VŠ a myslím, že takovou lektorku by si měli pořídit všechny školy v ČR (je vidět, že jí práce opravdu baví a je to správný člověk na pravém místě). Jsem nesmírně nadšený z těchto kurzů, protože Jana byla opravdu fantastická a v mnoha chvílích i velice trpělivá :-D Mnohokrát děkuji za skvělé zážitky Janě i celému týmu EduSpa College.

Ledl Petr

 

30.3. jsem spolu s dalšími kolegy ukončila Masérský intenzivní kurz. A už dnes bych se nejraději vrátila a opět se všemi těmi báječnými lidičkami zase chodila do 'školy', kde jsme prožili krásné tři týdny. Za to všechno velký dík patří lektorce Janě, která nás naučila nejen vše o masážích a o svalech v lidském tělě, ale i o věcech, které mi tak nějak otevřely oči a ukázaly směr, kterým se právě teď vydávám. Jani ještě jednou-díky!

Dana

 

Absolvovala jsem masérký rekvalifikační kurz intenzivní v lednu. Bylo to skvělé. Chci poděkovat Janě Fridl za její lidský přístup, ochotu, trpělivost. Dokázala nas naučit i zahřát na duši.

Děkuji Marcela

 

Tri tyzdne intenzivnych kurzov mi dali tolko, co mi doteraz nedalo ziadne vzdelavanie. Nielen co sa masazi tyka, taktiez ludia, co tam boli, bezkonkurencni lektori, priatelsky pristup, domaca atmosfera..Nabilo ma to pozitivnou energiou a silou do zivota. Dakujem Robertovi a Janke a tiez spoluziakom :)

Petra

 

Právě jsem ukončila intenzivní rekvalifikační kurz s Janou Friedl a chtěla bych jí touto cestou velmi poděkovat. Byla úžasná a celé tři týdny velmi trpělivá. Jani, díky za všechny.

Radka

 

Chtěla bych Vaškovi poděkovat za intenzivní rekvalifikační kurz v Praze, ze kterého jsem odjížděla a věděla jsem tři věci: 1. vím, co masíruji, 2. vím, že to klientovi pomůže aniž by to pro něho bylo nepříjemné 3. vím, jak s klientem zacházet a co klientovi dále doporučit. Kurz byl odborný a přátelský zároveň. Velmi oceňuji přístup lektora a jeho metodické postupy a pomůcky. Kurz byl příjemný a nenásilný. Díky tomuto kurzu jsem se rozhodla absolvovat další kurzy u EduSpa.

Simona

 

Ve dnech 31.10. - 18.11. 2011 jsem absolvovala rekvalifikační intenz.masérský kurz. Vedla nás paní Jana Friedlová. Obdivovala jsem její obrovské znalosti, které se nám s velkou trpělivostí a tolerancí snažila předávat. Paní Jana je vynikajicí pedagog, s individuálním přístupem ke každému "studentovi". Prostě člověk na svém místě! Jani, ještě jednou Ti MOC MOC děkuji! A všem zájemcům o kurz vřele doporučuji !!!

Jana S.

 

Dobrý den, absolvovala jsem intenzivní kurs 3.-21.10.2011 s lektorem Vaškem. Byl to pro mne obrovský posun v životě. Moc děkuji Vaškovi i bezva spolužačkám za úžasnou atmosféru a "partičku". Těším se na další kurzy.

Jiřka z Liberce

 

12.9. - 30.9. jsem absolvovala Masérský rekvalifikační kurz intenzivní pod vedením lektorky Janičky Friedlové. Chci Janičce touto cestou ze srdíčka poděkovat za  úžasný přístup, trpělivost a vzájemné předání energie :-).Jsem ráda, že celá firma EduSpa je na tak vysoké úrovni předávání informací s láskou, pokorou a čistou energií. Děkuji, že mne k Vám Vesmír nasměroval :-).

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

! STUDUJTE ZA VÝHODNOU CENU S BONUSY !

Rekvalifikační kurz intenzivní

Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

Akreditováno MŠMT ČR: Sportovní masáž pod č.j.: 083/2018-50

Masérský rekvalifikační kurz  je určen pro zájemce z řad široké veřejnosti. Umožní Vám:

 • pracovat nebo podnikat v masérských  a regeneračních službách
 • pomáhat ostatním lidem
 • získat teoretické i praktické znalosti o jednom z nejvíce prosperujících a rozvíjejících se oborů
 • naučit se účinné masážní postupy a techniky
 • získat základní pilíř vzdělání pro Vaše případné další specializace v ostatních kurzech naší školy
 • zlepšit si výrazným způsobem své zdraví a zdraví svých blízkých
 • osvojit si správný přístup k této nádherné a smysluplné práci
Na masérském rekvalifikačním kurzu se naučíte masáž šíje.    Masérský rekvalifikační kurz je základem pro kvalitní masáž.   Masérský rekvalifikační kurz je základem pro dobře naučenou masáž.

V příjemném a motivujícím prostředí se postupně naučíte vše, co souvisí s teorií i praxí úspěšné masáže. Učivo je rozděleno do 150 výukových hodin (50 hodin teorie po 45 minutách + 100 hodin praxe po 60 minutách), je řazeno do přehledných tematických bloků, které na sebe vzájemně navazují a doplňují se.

Kvalifikovaní a zkušení lektoři používají odborné materiály, názorné pomůcky a moderní techniku. Podrobný manuál, která obdrží každý účastník, jsou již zahrnuta v ceně kurzu a  jsou svým zpracováním na velmi vysoké úrovni.

Velký důraz klademe na individuální a přátelský přístup, na zvládnutí teorie i anatomie a na důkladné procvičení praktické části masáží.

Naším cílem je, abyste si svoji práci zamilovali, byli v ní dobří a dělali ji s nadšením a s profesionální jistotou. Váš úspěch a spokojenost v praxi je pro nás tou nejlepší odměnou.


Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Osvědčení a autorizovaná zkouška profesní kvalifikace:

Na masérské rekvalifikačním kurzu získáte Osvědčení o rekvalifikaci-Masér pro sportovní a rekondiční masáže.

Masérský rekvalifikační kurz je ukončen Osvědčením o absolvování REKVALIFIKACE.

Po ukončení tohoto kurzu se hlásíte na autorizovanou zkoušku profesní kvalifikace.

Zkouška profesní kvalifikace se vždy koná v pevně stanoveném termínu v našich učebnách toho města, kde studujete svou rekvalifikaci.

Zkouška se skládá z písemných testů, praktické a ústní zkoušky. Všechny části zkoušky probíhají před odbornou komisí, složenou z dvou autorizovaných osob EduSpa College. Autorizované osoby jsou členy našeho lektorského sboru, předsedkyně komise vyučuje v naší škole rekvalifikační kurzy.

Na zkoušku profesní kvalifikace se pečlivě připravujete v rekvalifikačním kurzu, předem dané okruhy otázek jsou podrobně probírány a procvičovány.

Po úspěšném složení autorizované zkoušky obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace, na základě kterého Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby.

EduSpa College je autorizovanou osobou. Autorizace: MŠMT-46795/2012-212. Dle novelizace MŠMT splňujeme podmínku dvou autorizovaných osob.

Termíny zkoušek profesní kvalifikace 

 • 26.,27.9.2020 Praha

Pokud nemůžete z vážných důvodů absolvovat zkoušku v daném termínu své skupiny, je možné, po dohodě předem, složit zkoušku v jiném termínu. Můžete vybírat i z termínů vypsaných pro víkendové kurzy. Odkaz zde

Poplatek za autorizační zkoušku profesní kvalifikace je pro naše studenty rekvalifikačních kurzů 1500 Kč (sleva 1 000 Kč). Hradí se až v průběhu rekvalifikace.

Pro ostatní zájemce je cena 2500 Kč.

 

Speciální bonusy:

 • slevové kupóny na další odborné masérské kurzy v EduSpa College (sleva až 450 Kč na další kurz)
 • masérský kurz Masáž obličeje lávovými kameny nebo masérský kurz Breussova masáž zdarmaKurz Masáž obličeje lávovými kameny zdarma Kurz Breussova masáž zdarma
 • výrazná sleva na nákup kvalitního profesionálního masážního lehátka české výroby
 • nákup prvotřídních bio masážních olejů za výhodné ceny přímo na kurzu
 • ukázky různých masážních technik zdarma, exkurze a praktické vstupy do odborných kurzů ve vedlejších učebnách
 • konzultace a poradenství s lektory EduSpa College zdarma
 • Osobní průkaz maséra EduSpa College - více níže
 • Sleva 1 000 Kč na autorizovanou zkoušku
 • Masérský kurz Medová masáž je speciální bonus pro každého studenta rekvalifikačního kurzu v EduSpa College. V ceně kurzu je zahrnutý  i masérský kurz Medová masáž. Tato masáž je mezi klienty velmi vyhledávaná a oblíbená pro své regenerační a ozdravné účinky. Více se o medové masáži dozvíte na našich stránkách (cena samostatného kurzu je 1 600 Kč). Na tento masérský kurz Vám bude také vystaven certifikát o absolvování.


Masérský rekvalifikační kurz  Masér pro sportovní a rekondiční masáže - obsah výuky:

 • Historie a původ masáže
 • Význam masáže
 • Fyzické a psychické účinky masáže = indikace masáže
 • Nevhodnost masáže = kontraindikace masáže
 • Hygiena práce a prostředí
 • Normy pro zřízení masážního salónu, provozní řád
 • Příprava na masáž, masážní prostředky a pomůcky               Masérský rekvalifikační kurz obsahuje také základy anatomie.
 • Psychologie práce s klientem
 • Osobní karta klienta
 • Nauka o kůži, základy dermatologie
 • Kostra člověka - základní pojmy
 • Nauka o svalech, základy anatomie - hlavní svalové skupiny lidského těla
 • Základy ortopedie
 • První pomoc - teorie i praxe
 • Druhy masážních hmatů, technika a rytmus masáže
 • Sestavy pro ošetření šíje, zad, hýždí, hrudníku, břicha, nohou a rukou
 • Bonusy - masáž plosky nohy a dlaně
 • Tipy na ideální masážní sestavy podle času, přání a zdravotního stavu klienta
 • Tipy na nezapomenutelný zážitek z masáže, zkušenosti z praxe
 • Obchodní taktiky pro získání a udržení klienta, vhodný marketing
 • Masérský kurz Medová masáž

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod a dokáží s lidským tělem i duší doslova zázraky. Staňte se kouzelníky, mistry svého oboru a začnětě tím, že nám dáte důvěru a svěříte svou výuku do našich rukou. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom byli pro Vás těmi nejlepšími učiteli.


Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:

 • Dosažení středního odborného, úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání (maturita nebo výuční list - kopii dokladu dokládáte na začátku kurzu)
 • Věk 18 let
 • Dobrý zdravotní stav se dokládá písemným potvrzením od lékaře o zdravotní způsobilosti (o vzor formuláře si můžete napsat na e-mail: info@eduspa.cz)
 • Dobrá znalost českého jazyka slovem a písmem u cizince

Běžně spolupracujeme s úřady práce. Pokud jste uchazečem vedeným na ÚP, můžete u nás studovat ve Vámi zvolené rekvalifikaci. Pro přihlášení a administrativní postup nás prosím v dostatečném časovém předstihu telefonicky kontaktujte.


Masérský rekvalifikační kurz - rozsah, začátek, místo konání:    

Masérský rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže má rozsah 150 výukových hodin.začátek masérského rekvalifikačního kurzu

Intenzivní kurz trvá 18 pracovních dní jdoucích po sobě, víkendy jsou volné, vždy od 9.00 do 18.00 až 18.30. V termínech níže je vždy uveden datum začátku a konce kurzu. Většinou začínáme první týden v pondělí a končíme poslední týden ve středu (někdy může být ale začátek a tím i konec kurzu stanoven na jiný pracovní den).

Je možná i jiná kombinace časového rozvrhu - delší denní výuka apod. při zachování celkové délky kurzu 150 výukových hodin (100 hodin praxe po 60 minutách + 50 hodin teorie po 45 minutách).  Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky, oddělenou místností pro převlečení a pro občerstvení. Na kurzu máte zdarma k dispozici čaj, kávu.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

 

Masérský rekvalifikační kurz - co si vzít s sebou:

Na masérský rekvalifikační kurz si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv pro masírování (tepláky, tričko), přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby, prostěradlo na masážní lehátko, malý a velký ručník na přikrytí, kopii maturitního vysvědčení či výučního listu. Nezapomeňte si vzít také svačinu (čaj + káva jsou v ceně kurzu). Na oběd můžete využít restaurace v blízkosti učebny.

Úsměv a pohoda je na kurzu masáží velmi důležitá.Pokud si s sebou na kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

 

Masérský rekvalifikační kurz - garance úspěšnosti:

Každý student si může přijít po absolvování rekvalifikačního kurzu v případě potřeby kteroukoliv část kurzu kdykoliv zdarma zopakovat. Stačí, když nám zavoláte a domluvíte se s námi na Vašich potřebách a čase.

Lektoři EduSpa College jsou Vám také k dispozici k odborným konzultacím i poradenství ohledně masáží.

 

 

 
Osobní průkaz maséra EduSpa College:

EduSpa College - osobní průkaz maséra

Student si může objednat Osobní průkaz maséra EduSpa College se svou fotografií a svými osobními údaji, kterým se může prokázat v ČR i v zahraničí jako kvalifikovaný a profesionální masér.

 

 

Masérský rekvalifikační kurz - cena:

7 900 Kč

5 900 Kč (sleva: při vyřízení objednávky on-line a platby do zahájení kurzu, bez další administrativy) 

V ceně jsou zahrnuty veškeré výukové materiály, pomůcky, skripta pro teoretickou i praktickou část, speciální bonusy - viz výše, Osvědčení o rekvalifikaci v českém jazyce a kurz medové masáže. V ceně není zahrnut poplatek za autorizovanou zkoušku.

 

Video: 

EduSpa College pořádá rekvalifikační masérský kurz

 

 

 

 

 

 

Intenzivní kurz trvá 18 pracovních dní jdoucích po sobě, víkendy jsou volné, vždy od 9.00 do 18.00 až 18.30. V termínech níže je vždy uveden datum začátku a konce kurzu. Většinou začínáme první týden v pondělí a končíme poslední týden ve středu (někdy může být ale začátek a tím i konec kurzu stanoven na jiný pracovní den).

 


- přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page