Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Krásný den, dovolte mi, abych i touto cestou velice moc poděkovala lektorovi Milanovi Černému za perfektní, fundovaný, vysoce profesionální a zároveň kamarádský kurz Astropsychologie a Astromedicíny, který se uskutečnil 31.7. v Brně. Už se těším na další, na který jsem se přihlásila :-) Přeji všem krásný čas.

Zlatka z Brna

 

Dobrý den. Ráda bych poděkovala Milanovi Černému za vysokou úroveň kurzu astropsychologie, připravenost a schopnost odpovědět na všechny otázky a Eduspa za možnost uskutečnění tohoto kurzu a ochotu pomoci vzdělávat se v jejich dalších kurzech.

Petra

 

Dobrý den, děkuji panu Milanovi Černému za perfektní kurz astropsychologie a astromedicíny, který se konal 13.7. v Brně, velmi příjemný den a přátelská atmosféra. Děkuji také týmu EduSpa za podporu a těším se na další kurzy.

Alena

 

Hezký podvečer, touto referencí moc děkuji panu Milanovi Černému za svěle provedený kurz reflexologie ruky, kterého jsem se zúčastnila 14.7. v Brně. Děkuji též za rovněž perfektní kurz astropsychologie a astromedicíny, který se konal o den dříve. Oba kurzy naplnily zcela moje představy, příjemná přátelská atmosféra, dokonalý výklad, to vše ještě podtrženo vhodně vybranou relaxační hudbou. Určitě si nenechám ujít ještě kurz reflexologie nohy. Už nyní se těším.

Marcela D.

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Astropsychologie a astromedicína

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Symbolický jazyk moderní astrologie umožňuje sebepoznání člověka, mluví o skrytém talentu nebo zvláštních schopnostech, slouží k rozvoji osobnosti a pochopení nastoupené, životní dráhy.

Existuje ale nějaký vztah mezi hvězdami a celkovým zdravím člověka? Je člověk součástí vesmírného nebo přírodního energetického systému, který ovlivňuje jeho organismus? A jestliže duše a tělo tvoří neoddělitelnou jednotu, je možné využít horoskop i k pochopení tělesných neduhů a nemocí? Na tyto otázky se budeme na kurzu společně snažit odpovědět pomocí astrologických oborů, známých jako astropsychologie a astromedicína.

Každý účastník kurzu obdrží zjednodušený výpočet vlastního horoskopu, na kterém se bude učit základům tradiční astrologické symboliky, orientaci v horoskopu a jednoduché interpretaci horoskopu, z pohledu západní astropsychologie a astromedicíny.

Pomocí nástrojů astrologie si mohou účastníci kurzu také snadněji osvojit čínskou životní filosofii a s ní spojenou čínskou astrologii. Součástí kurzu bude práce se symboly čínské tradiční filosofie a astrologie, jejich využití v klasické čínské medicíně a běžné masérské praxi.

 

 

 

 

 

 

Co se na kurzu naučíte:

  • Základům západní astrologické symboliky, jak porozumět jednotlivým prvkům horoskopu a jak je interpretovat pro lepší sebepoznání
  • Charakteristiku dvanácti základních kosmických principů a jejich vztah k vrozeným vlohám a schopnostem člověka z pohledu západní astropsychologie
  • Jak použít zjednodušený výklad horoskopu jako možný scénář dalšího životního rozvoje
  • Jak symbolicky souvisí jednotlivá znamení zvěrokruhu s tělesnými orgány, a jak je mohou ovlivňovat
  • Jak se projevuje energie času -biorytmy nejenom v přírodě, ale i v lidském těle
  • Vysvětlení a pochopení nejčastějších pojmů, se kterými se můžete v tradiční čínské astrologii setkat (princip jin a jang, životodárná energie čchi, cyklus pěti elementů, projevy energie času, energetické dráhy - meridiány, analogie charakteristik lidí se zvířecími znameními atd.)
  • Jak využít v běžném životě vztah mezi čínskou medicínou, lidským zdravím a čínskou astrologií
  • Jak využít čínskou astrologií v masérské praxi a diagnostice
  • Jak propojit a v každodenním životě využívat zdánlivě protikladné přístupy západní a čínské astrologie k dalšímu duchovnímu vývoji
  • Několik jednoduchých a krátkých cvičení k uklidnění, uvolnění a procítění vnitřní tělesné energie

 


Naučte se více si užívat radosti života pochopením a využíváním lidové moudrosti skryté v interpretacích horoskopů. Starověká čínská filosofie a léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už téměř pět tisíc let.

 

Astropsychologie a astromedicína - lektor:

Kurz vede odborník, znalec a zastánce těchto principů:

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filosofie. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu.

 

Rozsah, začátek, místo konání kurzu:

 

Rozsah, začátek, místo konání kurzu:

Kurz trvá 1 den.

Začátek kurzu je v 9.00, konec v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je přestávka na oběd.

Místo konání:  adresa učeben zde

 

Co si vzít na kurz s sebou:

Na kurz Astropsychologie a astromedicína si prosím vezměte přezůvky, psací potřeby, poznámkový blok, případně svačinu a pití (čaj + káva jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete vybrat v několika restauracích nedaleko našich učeben.

Pokud přijdete v dobré náladě a s úsměvem, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

 

Certifikát:

Kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Astropsychologie a astromedicína. Certifikát Vám můžeme na požádání předem vystavit za poplatek také v anglickém nebo německém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Astropsychologie a astromedicína

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Úspěšná praxe:

Každý student, který v EduSpa College absolvuje odborný kurz Astropsychologie a astromedicína  si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout své znalosti i dovednosti.   Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Kurz Astropsychologie a astromedicína - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení pouze na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 


Astropsychologie a astromedicína - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page