Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

V únoru jsem absolvovala kurzy Manuální lymfodrenáž těla a Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu pod vedením lektorky paní Lidušky Boháčové. Chtěla bych jí tímto moc poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou dokáže vytvořit i za její velice profesionální přístup, kterým se snaží předávat své zkušenosti. Svou práci nedělá z povinnosti, ale srdíčkem a s láskou a je to znát. Liduško moc děkuji.

Blanka

 

Dobrý den. Dne 12.10. jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Velmi ráda bych touto cestou opět poděkovala Eduspa za vysokou úroveň jejich kurzů a jejich neustálé nové zajímavé druhy kurzů, kterými obohacují náš život a lektorce Ludmile Boháčové za její bohaté zkušenosti v oboru lymfodrenáže a nekonečnou trpělivost zvláště při vyučování techniky masáže. Ještě jednou děkuji všem a přeji mnoho dalších spokojených studentů.

Petra B.

 

Hezký den, dne 12.10. jsem se zúčastnila kurzu lymf.masáže obličeje, krku a dekoltu. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, aniž bych musela absolvovat cestu do Prahy, Brna...Hradec Králové mám nejblíž. Paní lektorku Boháčovou moc chválím!!! Jen bych uvítala, kdyby byl kurz rozdělen do dvou dnů. Za jeden den jsem byla schopna pochopit krk a dekolt, vstřebat úžasné informace. Druhý den bych uvítala na obličej, celkového zopakování a na probrání otázek, které mám po vstřebání všech informací. Je pro mne velmi důležitá dobře odvedená masáž, pokud se v příštím roce vrátíte do HK, určitě si přijdu kurz zopakovat. Za vše Vám děkuji, jste velmi kvalitní škola s výbornými lektory.

Přeji mnoho úspěchů. SMJ

 

15.2. jsem absolvovala kurz manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Chtěla bych moc poděkovat paní lektorce Ireně Průchové za její trpělivost a bohaté zkušenosti, o které se s námi podělila. Bylo to super a něco úplně nového. Lymfodrenáž opravdu funguje a jsem ráda, že jsem se to naučila. Pro Vás, kdo se o to zajímáte a kurz nemáte, doporučuji si ho udělat.

Hana B.

 

Dobrý den, minulý pátek jsem absolvovala kurz manuální lymfodrenáže obličeje a dekoltu pod vedením lektorky Ireny Průchové DiS. Byla jsem velmi příjemně potěšena celým průběhem - velmi kompetentní a příjemný výklad lektorky, pochopitelný i pro mne - laika, přátelská atmosféra, prostor pro individuální práci. Přeji Vám hodně dalších spokojených účastníků kurzů a energie do další činnosti.

S přátelským pozdravem, Jindra

 

Moc díky za kurz manuální lymfodrenáže těla a obličeje. Všem, kteří váháte, určitě si kurz udělejte. Báječně to funguje a klienti jsou spokojení. Irena je úžasná, má trpělivost sloní a naučí správnou techniku jistě každého. Ireno díky.

Katka

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 

Tato technika využívá speciální jemnou hmatovou techniku, která efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu.

Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.

Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.

      

 

Obličejová lymfatická drenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging.

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - co se naučíte:

  • Historii manuální lymfodrenáže
  • Anatomii, fyziologii a funkci lymfatického systému
  • Indikace a kontraindikace manuální lymfodrenáže obličeje, krku a dekoltu
  • Základní hmatovou techniku pro manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
  • Speciální sestavu hmatů
  • Základní uvolnění uzlin na krku

 

 

Masérský kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - lektorky:

Kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu vede profesionální lymfoterapeutka, diplomovaná všeobecná sestra-registrovaná a zkušená lektorka, paní 

Irena Průchová DiS.

Je specialistkou na lymfoterapii a na provádění manuální a přístrojové lymfodrenáže. Zabývá se také poradenstvím při prevenci a léčbě obezity a celulity. Je členkou americké lymfologické společnosti LANA, členkou ČAS, členkou traumatologicko-ortopedické sekce Motol a sekce nutriční terapeut. Absolvovala odborné stáže ve FN Motol - klinika rehabilitace, odd. lymfodrenáží, v ARCUS Brno - onko a lymfo centrum, v Lympho-opt klinik - Německo, Dr.Schingale , v Saint Francis Memorial Hospital, San Francisco- odd.léčby lymfedemu po op.Ca prsu, v Universitní klinice Barcelona - léčba otoků,lymfolog.centrum. V současnosti pracuje v centru preventivní mediciny - lymfo centru Praha, aktivně se zúčastňuje lymfologických kongresů v ČR a v USA a pravidelně lektoruje a vyučuje manuální lymfodrenáž těla. Její odbornost, profesionalita a přátelské chování  jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

lektorka kurzu manuální lymfodrenáž tělaKurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu vede profesionální lymfoterapeutka, všeobecná sestra, absolventka FTVS UK a zkušená lektorka, paní

Mgr. Ludmila Boháčová.

Vystudovala Manuální lymfodrenáž ve dvou renomovaných centrech a je specialistkou na lymfoterapii a na provádění manuální lymfodrenáže. Zabývá se také poradenstvím při prevenci a léčbě obezity a celulity a pohybovými aktivitami navazujícími na tuto péči. Spolupracuje se společností STOB a dále s Centrem preventivní mediciny - lymfo centrem Praha. Aktivně se zúčastňuje lymfologických a obezitologických kongresů. Její erudovanost, bohaté teoretické i praktické zkušenosti a příjemné vystupování,  jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

Kurz Manuální lymfodrenáž tobličeje, krku a dekoltu trvá 2 dny

Výuka začíná vždy v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby, vlastní prostěradlo na masérské lehátko, malý + velký ručník. Nezapomeňte si vzít také svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací v blízkosti učebny.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za popletek také v německé nebo anglickém jazyce.

 


Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu, si může přijít tento kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak příležitost připomenout si teorii i praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Více informací

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.


Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - cena:

3 190 Kč

 

Aktuální termíny a možnost přihlášení na nové doméně  www.eduspacollege.cz

Pokud jste již náš student a máte osobní kartu, je potřeba si na nové doméně obnovit heslo. Přerezervace a platby se aktualizují pouze v osobní kartě na nové doméně.

 


Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page