Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Moc děkuji za lidský a odborný přístup pana lektora Milana na kurzu "Čínský pentagram" 7.6.2015. Konečně ucelený výklad, který mě moc pomohl. Díky.

Dana V.

 

Dobrý den, 7.6.2015 jsem absolvovala kurz "Čínský pentagram". Konečně jsem jsem pochopila základní souvislosti a získala cenné informace. Napadají mě již další otázky a proto budu v kurzech pokračovat a věnovat se této oblasti. Moc děkuji ještě jednou za milý a odborný výklad panu Milanu Černému a těším se na viděnou.

Dana

 

Dobrý den, včera jsem absolovovala kurz Čínský pentagram, bylo to velmi poučné. Pan Milan Černý je člověk na svém místě jak má být. Příští týden jedu na další kurz - Masáž Tuina. Mým snem je studovat činskou medicínu, doufám že se mi povede vše, co mám v plánu.

Olga

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Kurz - Čínský pentagram

NOVINKA !

Základní princip vývoje a proměny věcí v přírodě, jejich harmonické uspořádání a vzájemné vztahy, byl ve starověké Číně symbolicky vyjádřený filosofickým konceptem pěti elementů-wu xing = čínský pentagram, pět pohybů, pět fází, pět kroků, pět prvků, atd.

V tradiční čínské medicíně umožňuje tento koncept systematické zkoumání jednotlivých tělesných orgánů a jejich vzájemné ovlivňování mezi sebou navzájem. Pět elementů také působí na jednotlivé oblasti těla a má vliv na harmonickou rovnováhu organismu jako celku.

V klasické medicíně starověké Číny umožnila teorie pěti elementů vysvětlit základní fyziologické a patologické projevy lidského organismu. V praxi účinně podporuje diagnostické a terapeutické postupy.

Jako mnemotechnická pomůcka se čínský pentagram používal a dosud používá také v celé řadě dalších, zdánlivě vzdálených oblastí čínského myšlení - válečné umění a strategie, astrologie, kosmologie, dietologie atd.

Na jednodenním kurzu Čínský pentagram - pět elementů se naučíte, jak tento starověký čínský koncept lze i v dnešní moderní době prakticky využít.

Kurz Vám pomůže při studiu léčebných metod systému tradiční čínské medicíny (Čínská masáž Tuina, Moxování, Baňkování, Gua Sha). Léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už téměř pět tisíc let.


Kurz Čínský pentagram - co se naučíte:

  • Základní princip koloběhu pěti elementů
  • Co symbolizuje pět elementů a jaké jsou mezi nimi vztahy
  • Čínský pentagram a filozofický koncept Yin a Yang
  • Vysvětlení fyziologických a patologických projevů tělesných orgánů
  • Využití pentagramu pro symbolický popis osobnosti člověka
  • Jak s pomocí pentagramu poradit svým blízkým cestu ke zlepšení stravovacích návyků
  • Používání pentagramu při reflexní masáži

Naučíte se porozumět a lépe využívat poselství čínského pentagramu při své práci maséra. Budete umět si více užívat života a rozdávat radost s využitím myšlenek čínského pentagramu.

 

Lektor:

lektorem kurzu je odborník, znalec a zastánce těchto principů:

Ing. Milan Černý MBA

Mnoho let se věnuje studiu čínské medicíny a filosofie v teorii i praxi. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má dlouhodobé zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu.

 

Rozsah, začátek, místo konání:

Kurz trvá 1 den.

Začíná se v 9.00, končí se v 17.00. V poledne je větší pauza, ve které si můžete zajít na oběd do nedaleké restaurace.

Místo konání:   adresa učeben zde

 

 

Co si vzít s sebou:

Na kurz Čínský pentagram si prosím vezměte přezůvky, poznámkový sešit, psací potřeby, případně také pití a svačinu (káva + čaj jsou v ceně semináře).

Pokud přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Kurz je ukončen certifikátem o absolvování. Certifikát Vám můžeme vystavit také v německém nebo v anglickém jazyce.

 

 

Kurz Čínský pentagram - garance úspěšnosti:

Všichni studenti, kteří v EduSpa College absolvují odborný kurz Čínský pentagram, si můžou tento kurz zdarma kdykoliv zopakovat. Můžete si tak i po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické dovednosti.   Více informací


Kurz Čínský pentagram - cena:

1 500 Kč

 


Kurz - Čínský pentagram - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page