Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Děkuji moc za úžasné kurzy Kineziotaping I a Kineziotaping korekce. Profesionální kurz s lidským přístupem a ochotou podělit se o zkušenosti nabyté dlouhodobou praxí. Velmi doporučuji každému kdo se zabývá prací s lidským tělem. Tejpy dokáží úžasné věci a měl by je znát každý v oboru. Těším se na pokračování v dalších kurzech tejpování a ještě jednou díky.

Radek

 

Děkuji za skvělý kurz Kineziotaping - korekce v Brně. Úžasný lektor, který má perfektní znalosti a zkušenosti a srší kolem sebe pozitivní energií. Jeho zájem rozhodně nekončí předáním diplomu. Není problém zavolat, konzultovat. Je to přístup, se kterým jsem se mimo EduSpa ještě nesetkala. Těším se na další kurzy.

Tereza

 

Dobrý den, absolvoval jsem u Vás opět kurz Kineziotapingu - korekce. Mám již všechny - sice tento s odstupem více jak dva roky. Jaký přínos je to pro mou praxi nemůžu slovy ani vyjádřit, ale ta motivace k další práci s pacienty je prostě obrovská. Skvělý lektor, který umí velice dobře přednášet a namotivovat. Moc děkuji za tuto příležitost a těším se na další kurzy či opakování.

Vítek

 

Ke konci března jsem se zúčastnila Kinesiotaping-korekce. Lektoři jsou moc fajn, opravdový profíci. Moc jsem se na ně těšila a co se týče jakéhokoliv kurzu v H.K. od EDUSPY, jsem vždy nadmíru spokojena. Moc Vám děkuji.

Šárka :-)

 

Dobrý den, v neděli jsem byla na kurzu Kineziotaping-korekce. Opět jsem byla spokojena s výukou lektora. Je to úžasný člověk, má trpělivost, vždy odpoví a poradí s úsměvem. Díky.

Miluše

 

Kurs kineziotaping-korekce 29.3.2015 v Hradci Králové byl jako vždy super. Doufám, že budete vymýšlet nové kursy, stále je se co učit.

Lenka

 

Moc děkuji za skvělý kurz Kineziotaping - Korekce (10.3.2015). Kurz byl velice přínosný pro moji praxi. Lektor v průběhu kurzu ochotně poradil a odpovídal i na další specifické praktické dotazy k tejpování. Ještě jednou děkuji a rád se zúčastním případného dalšího pokračujícího kurzu.

Pavel

 

Díky za super kurz Kineziotaping-korekce 20.2. v Praze! Jako vždy skvělé, spousta nových informací, pozitivní přístup a bezvadná atmosféra. Těším se na další kurzy v EduSpa!

Iva

 

Chci poděkovat za perfektně vedený kurz Kineziotaping korekce, který se konal 13.2.2015. Velmi dobře zpracovaná a předaná problematika. Moc děkuji a těším se na další kurz.

Lenka

 

Děkuji za vypsání kurzu Kineziotaping - korekce. Absolvovala jsem ho 13.2.2015 v Brně a jsem opět velmi spokojená. Lektoři nám, kromě spousta pozitivní energie předali i hromadu užitečných informací, které doplnily znalosti získané z předchozích tří kurzů kineziotapingu. Vše probíhalo ve skvělé náladě a atmosféře, takže to byl příjemně strávený pátek 13. :-) Moc děkuji.

Eva

 

Včera jsem se zúčastnila kurzu Kineziotaping-korekce v Brně. Kurz byl super. Výklad byl srozumitelný, je vidět obrovské nadšení lektora! Moc děkuji a těším se, že tento kurz není poslední!!

Romana

 

Dobrý den, absolvoval jsem kurz Kineziotaping - korekce. Byl to už můj čtvrtý kurz. Stejně jako ty předchozí byl skvělý a mohu ho jen doporučit. Musím ocenit především přístup lektora. Dokázal nejen vysvětlit a prakticky ukázat všechny typy korekcí, ale i pružně reagoval na dotazy a požadavky účastníků a dokázal nám předat spoustu poznatků a informací nad rámec kurzu. Za vše patří velký dík.

Zdeněk

 

Chtěli bychom tímto poděkovat za, pro nás velmi přínosný, kurz kineziotapingu, který se zabýval korekcemi.  Výborný lektor, studnice znalostí a pro nás velmi praktických rad. Své znalosti navíc dokáže srozumitelně předávat dál. Absolvovali jsme nyní již 4-tý kurz kineziotapingu a byli jsme vždy velmi spokojeni. Stále více se setkáváme s problémy, které vznikají vadným držením těla, špatným postavením nohou atd. A tohle bylo to pravé rozšíření znalostí.. Ještě jednou děkujeme lektorům i společnosti EDUSPA za uspořádání kurzu. Přivítali bychom i další pokračování, rozšíření kurzu, případně i uspořádání setkání absolventů kurzů kineziotapingu, fórum se vzájemnou výměnou zkušeností ....

Hodně zdraví do nastávajícího roku a kineziotejpingu zdar, Jana a Petr Ch., Bechyně

 

Dobrý den. 25. ledna jsem se zúčastnil premiéry kurzu Kineziotaping-KOREKCE. Absolvoval jsem postupně všechny kurzy tejpování a musím říci, že ani tento kurz mě nezklamal. Všem zájemcům o tuto techniku ho mohu doporučit. Lektor má bohaté zkušenosti ze své praxe, kde ověřuje také svoje nové postupy této techniky a o výsledky své činnosti se rád a velmi otevřeně podělí s účastníky kurzu. Můžete se s ním poradit i o svých specifických potřebách, vždy je ochoten vaše problémy řešit. Za to a také i za milý, lidský přístup a velké zapálení pro věc mu patří velké poděkování. Dalo by se napsat, že tento kurz je skvělou tečkou ve výuce této techniky, ale zároveň doufám a věřím, že nebude poslední.

Petr S.

 

Ahoj, dnes 25.1.2015 jsem absolvoval kurz Kineziotaping - korekce. Jsem nadšený, výborný nápad udělat tento kurz, dozvěděl jsem se spousty nových informací, hlavně o tejpování skoliózy a dalších korekcí. Lektoři jsou perfektní (jako vždy, ty prostě nezklamou), výuka srozumitelná a vstřícný přístup. Moc děkuji, už se těším, až bude zase něco dalšího.

Viktor

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Kineziotaping - korekce

NOVINKA

Mechanická korekce je vrcholem v technikách kineziotapingu.

Tato metoda byla vypracována na základě dlouholeté praxe a s dokonalým ověřením účinků ve všech úrovních použití.

Cíleným a přesným lepením tejpů vzniká mechanická korekce, jenž velmi jemným, dlouhodobým účinkem vytváří úlevové polohy, vyrovnává svalové dysbalance, koriguje nesprávné držení těla a ovlivňuje postavení končetin.

! Pro absolvování kurzu korekcí je nutné mít prakticky osvojeny základy kineziotapingu, tedy alespoň kurz Kineziotaping I. !

 

kineziotaping - korekce  kineziotaping - korekce  kineziotaping - korekce  kineziotaping - korekce

 

 

Kurz Kineziotapin III Korekce - co se naučíte:

 • teorii kineziotapingu a jeho účinky při užití
 • princip nalepování a strečování korekčních tejpů
 • prohloubení tejpovacích technik
 • řešení vadného držení těla
 • řešení bolesti při skolióze
 • ovlivnění postavení dolních končetin při borcení klenby a plochonoží
 • účinně ošetřit bolestivý hallux valgus
 • princip opravy postavení chodidel ve smyslu korigování vnitřní a vnější rotace
 • srovnání postavení čéšky
 • princip prostorových korekcí
 • vazivové korekce
 • fasciální korekce
 • funkční korekce
 • lymfatické korekce
 • řešení různých typů jizev

 

Kurz Kineziotapingu III - korekce je z 90% praktický, čili budete se převážnou dobu kurzu učit prakticky tepovat různé případy z praxe.

 KineziotapingIII - korekce - produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit různé velikosti kvalitních kineziotapů od firmy TEMTEX a speciální nůžky pro jejich zastřihnutí.
Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

 

Masérský kurz Kineziotaping III - korekce I. trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00, končí vždy v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


Kurz Kineziotaping III - korekce - co si vzít s sebou:

Na kurz si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky. Nezapomeňte si vzít také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu). Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti našich učeben. Vlastní kineziotapy ani nůžky nepotřebujete, veškeré pomůcky pro výuku budete mít na kurzu k dispozici.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem a s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 


Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Kineziotaping - korekce. Rádi Vám jej na požádání předem vystavíme v němčině či v angličtině.

 


Kurz Kineziotaping III - korekce - garance úspěšnosti:

kineziotaping - korekceKaždý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz kineziotapingu - korekce, si může přijít tento kurz  kdykoliv zdarma zopakovat. Máte tak vždy příležitost připomenout si i po delší pauze teorii a praxi a garantovat tak své masérské úspěchy.

Při opakování kurzu zdarma je potřeba počítat se zakoupením 1 ks kineziotapu pro praktickou část nebo je možné si přinést vlastní tape značky TEMTEX.                  Více informací

 

 

Kurz Kineziotaping - korekce - cena:

 2 200 Kč

V ceně kurzu je kineziotape v hodnotě 270 Kč

 


Kineziotaping - korekce - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page