Masérské kurzy

ilustrační foto

Přihláška na kurz

Jak získat slevu?

Reference

 

Kurz Praktické základy pro podnikání v masážích (15.10.2016). Velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Dávám 5 hvězdiček z 5 :-)

Martin

 

Dobrý den, dne 28.9.2014 jsem absolvovala kurz "Praktické základy pro podnikání v masážích" pod vedením lektorky Ing. Evy Ostré. Jsem nadšená úžasným přístupem Evičky a rozsahem a hloubkou nabytých informací. Opravdu skvělý kurz!!! Vřele všem zájemcům doporučuji! Moc děkuji Evičce i EduSpa.

Iva

 

Dne 12.4.2014 jsem se účastnila kurzu "Praktické základy pro podnikání v masážích". Lektorka tohoto kurzu, Ing. Eva Ostrá, nás profesionálně, přehledně a praktickými radami seznámila s danou problematikou. Kurz se mi moc líbil, odnesla jsem si mnoho potřebných informací.

Ivana K.

 

Dobrý den, dne 12.4. jsem absolvovala kurz praktické základy pro podnikání v masažích pod vedením lektorky Evy Ostré. Vše nám dopodrobna vysvětlila a poradila, jak začít efektivně podnikat. Z kurzu jsem si odnesla nové poznatky. Doporučuji všem, kteří chtějí začít podnikat.

S pozdravem Vlasta

 

V sobotu 12.4.2014 jsem se zúčastnila Kurzu pro podnikání... v Brně. Budu se opakovat, ale všechny kurzy v EduSpa stojí za to !!! Tak i v sobotu. Skvělá Eva nám nalila do hlav i krve spoustu informací, rad, energie. Úžasné.

Děkuji Lenka, Adamov

 

Dobrý den, 29.3.2014 jsem absolvovala naprosto senzační kurs Praktické základy pro podnikání, který vedla ing. Eva Ostrá. Paní Eva je opravdu skvělá, pohodová a celý den bylo vidět, že svou práci dělá s láskou a obrovskou energií. Odjížděla jsem se spoustou nových informací, které mi moc pomohly a bez kterých bych těžko sama začínala s podnikáním. Ještě jednou děkuji a paní Evě i celému EduSpa přeji hodně úspěchů.

Gábina, Plzeň

 

Dobrý den, na konci března jsem v Praze absolvovala podnikatelský kurz vedený Ing. Evou Ostrou. Přišla jsem si tam pro určité informace a odcházela jsem zcela naplněná, neboť jsem dostala mnohem víc, než jsem očekávala. Kurz i lektorka rozhodně stojí za pochvalu. Díky moc.

Tereza

 

Dobrý den, dne 29.3.2014 jsem absolvovala v Praze kurz Praktické základy pro podnikání v masážích pod profesionálním vedením paní Ing.Evy Ostré, všem vřele doporučuji. Na kurzu se dozvíte úplně vše od legislativy, provozní řád až po hygienu a vše, co s tím souvisí. Vše je vedeno příjemnou formou, která zaujme a hlavně každý ji porozumí :-)

Eva

 

Dobrý den. Ráda bych poděkovala za velmi profesionálně vedený a pro mne prospěšný kurz Praktické základy pro podnikání v masážích, na kterém jsem byla 16.11.2013 v Praze, pod vedením lektorky Evy Ostré. Výklad a informace byly obsáhlé, ale velmi profesionálně podávané, paní lektorka ochotně odpovídala na všechny dotazy. Každému, kdo má zájem začít podnikat v oboru masáží, tento kurz doporučuji!

S pozdravem Renáta F.

 

2. února jsem absolvovala PRAKTICKÉ ZÁKLADY PRO PODNIKÁNÍ V MASÁŽÍCH pod vedením Ing. Evy Ostré. Náplň kurzu splnila mé očekávání a přístup paní lektorky byl nad očekávání profesionální, velmi příjemný. Odcházela jsem i obohacena informacemi nad rámec obsahu kurzu samotného :-)

Petra

 

Ahojky všem. Děkuji za výbornou výuku v kurzu základy podnikání v masérství pod vedením Ing. Evičky Ostré. Skvělé rady, mimořádné znalosti včetně zkušeností jsou zárukou toho, jak si utvořit své podnikání v budoucnu. Neznalost neomlouvá a kdo je připraven-není překvapen. Přeji hodne spokojených lidiček i nadále. Hezké dny plné pohody.

Pavlínka

 

Dnes jsem absolvovala kurz Praktické základy podnikání v masážích s paní Evou a musím říct, že to bylo nad mé očekávání. Paní Eva byla moc vstřícná, milá, zalila učebnu svou naprostou pozitivní energií a myslím, že když budu mluvit za všechny, předala nám velice důležité i zajímavé informace. Nebyla to žádná nuda, právě naopak. Skvěle strávený den, děkuji!

Šárka

 

24. 4. 2012 jsem se účastnila kurzu podnikání...Co říct? Skvělé informace, skvěle sestavené řády a bezva den. Evi, jste dokonalá, živel plný energie, hlavně pozitivity a dopinku. Máte někdo pocit, že vrhnout se do podnikání není úplně moudrá věc? Místo podpory Vás blízcí zrazují, jste ve skepsi? Rozhodně se přihlašte na tento kurz, strachy a nevědomost opadnou a vy se s rozvážností do všeho pustíte....:) Držím všem pěsti, ať se daří a Vám, Evi, hlubokou poklonu, jste skvělá. :)

Tereza

 

Dobrý den, dne 18.2.2012 jsem absolvovala kurz Praktické základy pro podnikání v masážích. Byla jsem velmi spokojená jak s obsahem kurzu , tak s přístupem paní lektorky Evy Ostré. Můžu říct, že do toho kurzu dala mnohem víc. Děkuji a vřele doporučuji.

Jaroslava

 

Moc děkuji za rady a informace jak začít podnikat, je až neuvěřitelný co všechno člověk potřebuje a jaké úřady musí oběhnout. Ještě jednou veliké díky.

Nora

 

Chtěl bych poděkovat Evě za pěkný den strávený na kurzu Úspěšné podnikání v masážích. Ten provozní řád je suprovej a nenapadlo by mě kam všude ho budu muset donést, kdybych se nezůčastnil kurzu, takže doporučuji i ostatním. Několik tisíc masáží už mám za sebou, tak snad začnu také brzy podnikat.

Michal

 

Velice bych chtěla poděkovat paní inženýrce Evě za její profesionalitu a ochotu vše vysvětlit. Také za příjemnou atmosféru během kurzu praktické základy pro podnikání v masážích a za řešení individuálních problémů. Hlavními přínosy kurzu pro mně byly dezinfekce prostoru a zásady úklidu. Základy managementu pro maséry jsou určitě také zajímavé, ale jelikož jsem ekonomka, byly pro mně opáčko ze školy. Náplň části managementu musím shodnotit jako kvalitní. Na kurzu dostanete kvalitní skripta, ze kterých si lze vypracovat dezinfekční a provozní řád a podnikatelský projekt podle sebe. Určitě Vám tento kurz ušetří mnoho práce a času. Vše získáte na jednom místě a nemusíte pročítat zákony atd. Ještě jednou paní inženýrko děkuji :-)

Andrea B.

 

Děkuji mockrát za přijemně strávený den 9.7., na kurzu praktické základy pro podnikání v masážích pod vedením lektorky Evy. Její profesionální a odborný výklad mě úplně uchvátil. Děkuji za spoustu cenných informací a rad pro podnikání. Všem doporučuji.

Děkuji za vše Andrea H.

 

Chtěla bych poděkovat Ing. Evě Ostré za velmi příjemný čas strávený na Praktických základech pro podnikání v masážích. Kurz byl plný informací a užitečných rad a ačkoliv trval celý den s malými přestávkami, neztratil pozitivní atmosféru.

Děkuji Leona

 

Dobrý den, v prosinci 2010 jsem absolvoval kurz Praktické základy pro podnikání v masážích výborně a odborně vedený lektorkou paní Evou Ostrou. S přítelkyní si nyní zřizujeme masérnu a nemůžeme si vynachválit to množství informací a cenných rad, týkajících se např. úřadů, které je nutno navštívit, či jak sestavit provozní a dezinfekční řád vč. toho jaké konkrétní prostředky lze použít, aby si hygiena přišla na své :-) Všem vřele doporučuji.

Petr Mrázek

 

Dobrý den, absolvovala jsem dne 26.1. u Vás kurz Praktických základů pro podnikání v masážích a byla jsem velmi spokojena a nadšena obsahem kurzu, přístupem lektorky paní Evy Ostré a její odbornou erudicí. Kurz naprosto splnil má očekávání a mohu jej vřele doporučit.

Jaroslava

>>> přidat referenci

>>> všechny reference

Související masérské kurzy

Praktické základy pro podnikání v masážích

Na tomto kurzu Vás seznámíme se záležitostmi, které budete potřebovat při zřizování podnikatelské činnosti a při zakládání vlastní provozovny. 

V prvním bloku Vás seznámíme s problematikou legislativy hygieny, bez které se ve Vašem podnikání neobejdete. Budete připraveni obstát s provozními a dezinfekčními řády zpracovanými podle nejnovějších norem a pravidel při případné kontrole z hygieny. Naučíme Vás vše potřebné o správném úklidu a o bezpečné manipulaci s čistícími i dezinfekčními přípravky. Porozumíte dezinfekčním řádům a systému střídání dezinfekcí v rámci rezistence. Všechny tyto informace upevní Vaše sebevědomí a jistotu při každé i neočekávané návštěvě z hygieny.

 

 

 

 

 

V druhém bloku Vás seznámíme s ekonomickým minimem, které Vám usnadní začátek při zřizování živnosti. Budete předem vědět, co všechno Vás čeká, co všechno musíte zařídit a na co nesmíte zapomenout. Pro uchazeče, kteří budou žádat o finanční půjčku či dotaci, bude jistě milým překvapením vzorový podnikatelský záměr a základy, dnes velmi potřebného, marketingu.


 

 

 

 

Manuály, které obdrží každý účastník kurzu budou obsahovat:

 • provozní řád
 • dezinfekční řád
 • vzorový podnikatelský záměr
 • fotografie a informace o všech doporučených produktech pro úklid a dezinfekci

 

Věříme, že tento kurz bude důležitým pomocníkem pro Váš hladký a rychlý start do Vaší nové podnikatelské etapy.

 

 

Obsah kurzu Praktické základy pro podnikání v masážích:

 

Blok 1 : hygiena, úklid, dezinfekce masérských provozoven

 • úklid masérských provozoven a vše kolem něj (co, jak, čím.. doporučení profesionálních úklidových přípravků a pomůcek pro úklid masérských provozoven)
 • základní pojmy hygieny, klasifikace nebezpečných látek, R věty, S věty, symboly nebezpečnosti, bezpečnostní listy
 • výběr dezinfekce vhodné pro použití v masérských provozovnách, podrobné info včetně správného používání, dávkování a střídání v rámci rezistence
 • provozní a dezinfekční řád

 

Blok 2: informace pro začínajícího podnikatele v oblasti masáží

 • postup při zakládání živnosti - živnostenské oprávnění, zdravotní a sociální pojištění
 • podnikatelský záměr a základy marketingu
 • platná legislativa pro masérské služby

 


Praktické základy pro podnikání v masážích - lektor:

 

Kurzem Vás provede zkušená lektorka, paní

Ing. Eva Ostrá

Vystudovala Technickou Univerzitu V Liberci, obor Ekonomie a řízení spotřebního průmyslu. Od roku 2003 se aktivně věnuje problematice úklidového sektoru a používání dezinfekčních přípravků v praxi. Má bohaté zkušenosti s tvorbou dezinfekčních a provozních řádů v sociální sféře. Pravidelně školí a přednáší o problematice hygieny, komunikuje s hygienickými stanicemi. Aktivně se zajímá o podnikání v praxi, o otázky dotací, ekonomiky a marketingu. Její profesionalita, odbornost a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.Rozsah, začátek, místo konání kurzu:

 

Tento odborný kurz trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 


Co si vzít s sebou:

Na kurz Praktické základy pro podnikání v masážích si prosím vezměte přezůvky, psací potřeby a sešit na poznámky.  Přibalte si s sebou také svačinu (káva a čaj jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete vybrat v několika restauracích v okolí učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

 

Certifikát:

Kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Praktické základy pro podnikání v masážích

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Garance Vaší úspěšnosti:

Každý student, který u nás absolvuje kurz Praktické základy pro podnikání v masážích, si může tento odborný kurz kdykoliv zdarma zopakovat.

Více informací

 


Kurz Praktické základy pro podnikání v masážích - cena:

1 500 Kč

V ceně kurzu jsou výše popsané manuály.

 Praktické základy pro podnikání v masážích - přehled aktuálních termínů:

Stále vypisujeme nové termíny, sledujte prosím naše stránky.

Termíny jsou v přípravě.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace

Váš dotaz můžete zaslat zde

Anti-spam kód. Je nutné mít zapnuté zobrazování obrázků.Recommend this page